Як підстригти дитину, якщо вона цього не хоче?

У Київській Русі був звичай так званого ритуального підстригання. Маленького малюка, якщо йому вдалося прожити в сім’ї 1 рік підстригали спеціальним чином зістригаючи у нього перші пасма волосся. Зістрижені пасма обв’язували червоною стрічкою і зберігали до повноліття дитини. Потім діточок до 12 років не стригли зовсім, вважалося що таким чином можна було зістригти природний розум дитини, який зберігається в волоссі. Потім малюка можна було стригти і робили вони це таким чином: на голову дитини надягали глиняний горщик, а пасма, які залишилися підпалювали вогнем. Сьогодні часи змінилися, та й діти стали іншими про те, як підстригти дитину ви дізнаєтеся з цієї статті.

Kak_postrich_rebenka_do_odnogo_godaПерш ніж відвести свою дитину в перукарню подумайте про те в який салон її краще відвести і перегляньте стрижки для хлопчиків і дівчаток, щоб заздалегідь визначитися із зачіскою. Можна свою дитину підстригти вдома, і дуже багато батьків так і роблять. Але краще вибрати для своєї дочки або сина дитячий салон. Там зазвичай працюють фахівці, які знають, люблять і вміють стригти дітей.

Різниці між дитячою та дорослою стрижкою немає абсолютно ніякої. Діти мають право виглядати також красивими і акуратними, як і дорослі. Але абсолютна різниця є в тому яким способом підстригти дитину, і яким способом підстригти дорослого. Адже часто дитина довго сидіти не може і через 20 хвилин вона втомлюється, і в такому випадку потрібна зміна обставновки. Крім того, що майстер повинен швидко працювати руками, необхідно надати дитині якесь заняття під час стрижки. Іграшки, телевізор та інші розваги зазвичай доступні у дитячій перукарні.

Часто дитина не може опустити або підняти голову так як просить майстер тому дитину треба відволікати. Наприклад, якщо майстру необхідно щоб дитина подивився вниз, дайте їй якусь іграшку. Підстригаючи дитину не можна поспішати, але при цьому потрібно робити це швидко. Кожен майстер, який працює з дітьми повинен мати психологічну та педагогічну підготовку. Батьки також повинні допомогти майстру отримати інформацію про дитину, наприклад, про те, що вона може чогось боятися або не любить підстригатися так як різні діти, вимагають різного до них підходу.

Якщо ви хочете підстригти свою дитину у вас завжди є вибір, ви можете це зробити самостійно вдома, або можете звернутися в салон. Але ви повинні розуміти, що підстригти дитину і дорослого це дві великі різниці.

При виборі перукарні для своєї дитини пам’ятайте — важливий індивідуальний підхід. Потрібно щоб майстер розумів, як саме йому поводитися з вашою дитиною адже хто, як не ви можете допомогти йому в цьому.