Як підштовхнути чоловіка до весілля? Частина 2

Чоловік просто повинен знати, що це важливо для Вас і що Ви цього хочете. Можна і потрібно робити маленькі натяки, показувати своє бажання.

pred1_result

Можна трохи розповідати про весілля подруг, як там було класно, проходячи повз весільні салони затримуватися біля них і з цікавістю розглядати вітрини, можна брати і вивчати весільні каталоги, і ненароком забути їх десь то на видному місці. Але будьте обережні, постійні і занадто прямі натяки можуть створити відчуття, що від чоловіка це вимагають, а не він робить це за власним бажанням. Якщо занадто довго немає ніякої реакції, то краще поговорити про це безпосередньо і розставити всі крапки над і.

Жінка ні в якому разі не повинна насильно примушувати чоловіка робити їй пропозицію. Їй необхідно торкатися цієї теми дуже обережно, делікатно і поступово. Лише позитивними прикладами і переконаннями в їх ідеальній сумісності жінка здатна домогтися потрібних їй результатів.

Буває таке, що під страхом самотності, жінка наважується на шлюб з чоловіком, якого не кохає. Через це в країні і трапляється дуже багато розлучень. Як наслідок — неповні сім’ї, в яких діти ростуть без батьків.

Будь-яка мудра жінка повинна розуміти, що дитиною неможливо утримати чоловіка біля себе надовго. Ті, хто думають, що при появі малюка, зможуть затягнути чоловіка під вінець, насправді глибоко помиляються. Звичайно, як людина, яка відповідає за свої слова і вчинки, він зробить пропозицію жінці. Але чи буде ця сім’я дійсно міцною, коханою і бажаною — невідомо.