Як підштовхнути чоловіка до весілля? Частина 1

Весілля — один з головних і дуже відповідальних моментів в житті двох люблячих людей. Але, часом, трапляється так, що чоловік не наважується на серйозний крок, змушуючи свою жінку переживати і сумніватися в їх подальшому майбутньому. Чому чоловіки вважають за краще не поспішати з пропозицією, і як підштовхнути їх до якнайшвидшого весілля?
89955_zhenitba

Як простимулювати чоловіка зробити пропозицію?

Перш за все, жінка повинна для себе чітко усвідомлювати, чи дійсно це той самий чоловік, з яким вона б хотіла пов’язати все своє життя. Якщо відповідь негативна, то краще не витрачати час, сили і нерви, а продовжувати шукати свій ідеал. А ось якщо у неї є повна впевненість в обранцеві і все зводиться до позитивної відповіді, то необхідно приступати до дій.

В обов’язки жінки входить не тільки створення побуту, вміння смачно готувати, виконувати подружній обов’язок, але і бути просто другом для свого чоловіка. Він повинен розуміти, що поруч з ним знаходиться його однодумець і соратник, який підтримає його в будь-якій ситуації. Чоловік повинен бути впевнений, що його обраниця буде поруч в будь-який момент, щоб не сталося в його житті. Як тільки жінка усвідомить цю істину і стане вести себе як віддана і вірний людина, у чоловіка розвіються всі сумніви і страхи з приводу шлюбу. Тільки тоді пропозиція руки і серця буде негайною. Ну або майже негайною.