Як підштовхнути чоловіка до одруження?

Безумовно, кожна жінка, що знайшла другу половинку, хоче швидше вийти заміж. Чоловік при цьому може про це бажання навіть не здогадуватися. Для того, щоб підштовхнути кохану людину до одруження, можна скористатися кількома способами. Якими ж?

dateeЯк можна частіше відвідувати одружених друзів, які мають дітей. Бачачи сімейну ідилію, домашній затишок і сміх діточок, чоловік на підсвідомому рівні захоче перенести все це у своє життя.
Зустрічатися з батьками коханої людини, вітати їх зі святами. Особливо важливо налагодити контакт з мамою. Можна, наприклад, розпитати у неї рецепти її фірмових страв. Згодом батьки самі почнуть натякати синові, що пора б задуматися про весілля.
Зробити пропозицію самостійно. Цей оригінальний метод підійде тільки тим дівчатам, які точно впевнені, що весілля відбудеться в будь-якому випадку. Головне — підійти до такої пропозиції руки і серця з гумором.
Поговорити по душах. Даний спосіб є найпростішим і дуже ефективним. Майбутній нареченій необхідно пояснити коханому, що для неї створення сім’ї значить дуже багато, і не тому, що вона хоче його до себе прив’язати, а тому, що дуже любить його і хоче прожити з ним все своє життя.