Як підняти собі настрій в понеділок вранці?

Понеділок н епросто важкий день. Це і величезний стрес для організму, який ви балували у вихідні. Хтось із жінок відсипався, хтось в черговий раз робив вояж по модних бутіках міста, а хтось просто валявся перед телевізором і їв тортик. Про побачення мова не йде, тому що у 30% жінок воно пройшло невдало.

29e4f1c589cf6db2a8e6270b9268d119Українки особливо переживають, коли їхні надії зникли і черговий молодий чоловік виявився не тим, кого хотілося б зустріти. Що робити в понеділок, коли подругам по вузу розповісти нічого, а колеги на роботі лише посміються, затягуючись цигаркою і випиваючи при цьому із задоволенням каву біля автомата швидкого харчування? Підняти настрій вам допоможе персональний комп’ютер. Він відверне від сумних думок, якщо з його допомогою ви потрапите на сайт, де зібрані найсвіжіші приколи за минулий тиждень або демотиватори з хлопцями-невдахами.

До речі, вас може зацікавити информация по ссылке про тренінговий центр Євгенія Дейнеко, в якому можна почерпнути для себе багато корисної та пізнавальної інформації про психологію відношення до грошей та інші аспекти життя.

А ще зателефонуйте подрузі, яка повинна була в черговий раз зустрітися з незнайомцем, фотографії якого в соціальній мережі виглядали так апетитно! Можливо, що у неї побачення пройшло ще гірше, ніж у вас, отже, доведеться втішати її і давати поради, як не попастися на вудку брехунів що видають себе за мачо з бездоганною репутацією.

Бути жилеткою для сліз не так вже й погано: якщо хтось потребує допомоги, то навіть ваше тендітне плече може стати сталевою опорою. До речі, настрій поліпшується, коли декілька ваших порад стають саме тим, що потрібно близькій вам людині. Тоді відразу розумієш, що твої проблеми — це звичайні «соплі».

Подумаєш, черговий кавалер виявився звичайним казкарем! Наступного разу ви йому розповісте історію про те, як зустріли по дорозі з космонавта і в 2024 році збираєтеся з ним летіти на Марс.