Як підібрати весільну сукню з урахуванням особливостей фігури?

Весілля — це саме те свято, яке вимагає особливої підготовки. Потрібно визначитися з великою кількістю різних нюансів. Наприклад, необхідно підшукати найбільш підходящий ресторан, знайти фотографів і операторів, ведучих, визначитися з транспортом і розважальною програмою.

56868696 (1)Але, найважливіше завдання для нареченої, це звичайно ж пошук весільної сукні. Моделей дуже багато, але на жаль, далеко не кожна з них буде добре виглядати, якщо її одягнути. Щоб створити чудовий образ потрібно підбирати сукню з урахуванням всіх особливостей фігури. Давайте розглянемо кілька прикладів. Якщо ви є щасливою володаркою великих грудей, то вибирати сукню без бретелей вкрай не рекомендується.

Вся справа в тому, що без них корсет почне заламуватися, а це зовсім не те, що потрібно на весіллі. Також варто звернути особливу увагу на довжину сукні. Вона не повинно торкатися землі, адже в іншому випадку вам буде вкрай незручно ходити і можна навіть впасти випадково спіткнувшись. Звичайно, не можна забувати ще й про всю важливість силуету. Наприклад, високі дівчата з хорошою фігурою найчастіше вибирають моделі з силуетом «рибка». Таке рішення обумовлене тим, що така сукня відмінно підкреслює вузьку талію і стрункі ноги. Якщо ж фігура далека від ідеалу, то можна вибрати А-силует. Такі моделі розширюються дуже плавно, і всі недоліки будуть надійно сховані від сторонніх очей. Крім цього, в даному випадку варто звернути свою увагу на моделі з силуетом «принцеса». Дуже пишна спідниця приховає навіть найпроблемніші ніжки.