Як підібрати тональний крем?

Абсолютно всі дівчата завжди мріють про ідеально гладку шкіру. Але часом трапляється так, що в чудеса вже не віриться. Однак не варто відразу ж засмучуватися, тому що сучасні засоби стали самими справжніми професіоналами в питаннях маскування.
MAKEUP-томск-221

 

Тип шкіри

Даний фактор не варто залишати в стороні, підбираючи для себе тональний крем.

Для жирної шкіри, а так само і для комбінованої найкраще підбирати такі засоби, у складі яких будуть абсорбенти, а так само себорегулюючі компоненти. Вони завжди допоможуть проконтролювати виділення сала з шкірного покриву і, природно, з легкістю приховають жирний блиск. Варто пам’ятати, що ваша шкіра з такими засобами ніколи не буде пересушеною.

Для сухої шкіри найкращими будуть засоби, які мають в складі активні компоненти, що допомагають зволожити шкіру. Слід зазначити, що сухий тип шкіри завжди потребує постійного зволоження, особливо влітку, в той період, коли сонце витягує з дерми всю вологу. Можна підібрати особливий тональний засіб, який буде не тільки зволожувати, але також і захищати вашу шкіру від шкідливих UV-випромінювань.

Для зрілої шкіри рекомендовано підшукувати тональні креми, які мають ліфтинг-ефект. У складі подібних засобів будуть не тільки зволожуючі речовини, а й антиоксиданти, які допоможуть замаскувати ознаки старіння, а також зволожити і захистити шкіру від впливу шкідливих факторів.

Вибираємо колір

При підборі відповідного кольору, багато хто говорить про те, що колір шкіри і тонального крему збігатися не повинні. Однак варто сказати, що вибір повинен проводитися за кількома критеріями, такими як:

Колір шкіри. Тут слід вибирати з тих міркувань, щоб тональний крем надавав свіжість обличчю і здоровий відтінок.

Як відтінок виглядає на вашій шкірі. Перед придбанням обраного вами тонального крему, в обов’язковому порядку слід його протестувати, Щоб дізнатися, чи підходить він вам чи ні, слід нанести невелику кількість крему на нижню частину скули. В ідеалі він повинен повністю зливатися з кольором вашої шкіри.

Освітлення. Все буде залежати від того, куди і в який час доби ви збираєтеся.