Як підібрати святкову сукню?

Напередодні свята кожна дівчина чи жінка замислюється про те, яка ж сукня створить потрібний образ, підійде по фігурі і до тематики самого свята. Перш ніж приступити до підбору і купити вечірню сукню, слід відповісти на кілька важливих питань:

1. Яке свято вас чекає? Від відповіді на це питання буде залежати багато чого. Що це весілля, вечірка, Новий Рік, день народження чи якась інша значуща подія.

collage3

2. Вибираючи вечірню сукню, потрібно обов’язково пам’ятати особливості своєї фігури — що потрібно вигідно підкреслити, а що потрібно приховати, який фасон або силует потрібно вибрати для створення образу.

3. І, звичайно ж, які модні тенденції. Яка колірна гамма в моді, які фасони є найкращими і т.д.

Отже, приступимо. Адже головне, виглядати на всі «сто».

Вибираємо свято. Якщо мова йде про весілля, то ні в якому разі не можна одягати сукню чорного кольору. І, незважаючи на те, що це плаття завжди вважалося елегантним і привабливим, але все-таки воно відображає якийсь траур, який не зовсім підходить до тематики весілля. Якщо ви свідок на весіллі, також не потрібно одягати сукню білого кольору, це буде явною конкуренцією з нареченою, і вона вас не зрозуміє. Найкраще вибрати гарне модне елегантне вечірнє плаття будь-якого іншого кольору, яке відповідає модним тенденціям.

Особливості вашої фігури. Кожна з нас знає особливості своєї фігури і чітко розуміє, що потрібно показати, а що заховати. Для того, щоб простіше було визначити, яке плаття підійде вам, модельєри розробили різні силуети одягу, які легко допомагають вибирати потрібне. Які є силуети суконь? Наприклад, бальна сукня — це найчастіше класична сукня з декількома спідницями. Це плаття більше підходить для жінок середнього і високого зросту. Є силует сукні — «принцеса» або «А-лінія». Цей силует облягає зверху, потім розширюється донизу. Сукня подібного силуету підійде для дівчат практично будь-якої статури. А ось силует «пісочний годинник» більше підійде дівчатам з оптимальними пропорціями фігури. Головне, визначитися з типом фігури, і тоді буде простіше підібрати потрібний силует сукні.

Модні тенденції. Вибираючи коктейльню сукню для свята потрібно також пам’ятати і про модні тенденції. В цьому році більше в моді насичені і яскраві тони синього, зеленого, фіолетового і вишневого кольорів. Вони дуже підкреслюють плавність фігури, надають настрій, освіжають образ.

І на закінчення, важливо відзначити, що плаття — це всього лише один зі складових образу, а, як відомо, образ повинен бути цілісним і гармонійним. Тому не забудьте доповнити свій образ необхідними аксесуарами, макіяжем і зручним взуттям.