Як підібрати свою дієту?

Сьогодні так багато людей стурбовані своєю зайвою вагою, але не зовсім зрозуміло, на що спиратися при виборі своєї програми схуднення, враховуючи, що «дієвих» тисячі?

555(6)Спочатку потрібно орієнтуватися на те, де саме ви хочете отримати програму. Якщо ви відвідуєте дієтолога, то йому потрібно просто чесно відповісти на питання, а дієтолог вже складе карту вашої активності і метаболізму та на цьому вибудує програму. А якщо ви не хочете витрачати час на дієтолога, то спирайтеся на сайти де можна взяти програми для схуднення.

На багатьох ресурсах не вказані особливості людського організму, але всі гарантують схуднення до конкретної ваги, тому потрібно навчитися самостійно відрізняти зерна від полови.

Обмеження в харчуванні — це крайній крок і на нього може йти тільки та жінка, яка перебуває в пасивному стані і має серйозний надлишок ваги, від 15 кілограм. Для такої жінки місяць малокалорійного голодування пройде хоч і болісно, зате без подальших проблем зі здоров’ям. Однак потрібно враховувати той факт, що зайва вага не завжди є наслідком низької активності і великої кількості з’їденої за день їжі, дуже часто у жінок можуть бути гормональні проблеми, хвороби шлунково-кишкового тракту, і багато іншого. Бо все таки рекомендується хоча б відвідати лікаря або спиратися на клінічні симптоми, які у вас є. Інакше всі експерименти сприятимуть появі різноманітних проблем. Якщо ж ніяких проблем зі здоров’ям немає і не спостерігалося, то можна сміливо вибирати малокалорійну дієту (1000-1200 калорій), але жодним чином не голодування.

Якщо жінка має малий зайву вагу і низьку активність, при цьому не маючи жодних проблем зі здоров’ям, потрібно вибирати програми спираються на здоровий спосіб життя та погодинне харчування. Добре, якщо все це пов’язане зі спортом.

Худорлявим дівчатам не варто ризикувати, бо максимальне обмеження їх програми може торкнутися тільки м’ясних продуктів і жирних продуктів.

При високій розумовій активності просто необхідні програми в раціоні яких є глюкоза, її наявність є в деяких фруктах і низкокалорійних солодощах. Не треба їх боятися, адже це не булочки з тортами, а значить приносять тільки користь.

Жінкам, які ніяк не можуть стримати свої позиви поїсти, потрібно підбирати програми з частим харчуванням, але дуже маленькими порціями і з низькою кількістю калорій. Особливо підійдуть ті, що мають у своєму розкладі перекусики салатами, фруктами, овочами, горіхами.

Для тих же, хто має мету просто перейти на корисне харчування, потрібно підбирати збалансовані програми де є всі продукти і немає ніяких обмежень в калоріях, зате є обмеження по грамам.

Обов’язково перед рішенням сісти на дієту подумайте, скільки кілограм ви могли б скинути просто змінивши спосіб життя на більш здоровий. Вже перебуваючи на дієті постійно тримайте руку «на пульсі» і відстежуйте свою вагу і стан здоров’я.