Як підібрати стрижку для круглого обличчя?

Нерідко круглолиці дівчата вважають, що під їх форму обличчя дуже складно підібрати вдалу стрижку. Втім, часто проблема полягає в незнанні сильних сторін свого обличчя. Важливо знати, що власницям круглого обличчя потрібно візуально подовжувати і звужувати обличчя, у чому може допомогти правильно обрана стрижка.

Image203При цьому важливо знати, яких стрижок найкраще уникати. По-перше, не слід робити рівних проділів, а також робити зачіски з прямими лініями. По-друге, кучеряве волосся бажано випрямити будь-яким зручним способом.

По-третє, варто утримуватися від будь-якого виду завивання волосся, а також укладок, які передбачають зачісування волосся назад. Також небажано вибирати стрижки, які не передбачають використання чубчиків, а також кулясті стрижки, які візуально округлюють обличчя. Протипоказані також стрижки, які повністю закривають вуха. При виборі стрижки найкраще віддавати перевагу варіанту з бічним або косим проділом.

Можна також вибрати стрижку, яка передбачає об’єм від верхівки до лінії розташування вух. При цьому повинні бути проріджені пасма, які обкантовують обличчя в області щік. Якщо стрижка передбачає короткий чубчик, то краще щоб волосся хоча б трохи прикривало вуха. Якщо ж чубчик є косим, рідкісним або довгим, то можна віддати перевагу асиметричній зачіски.

Обриси стрижки повинні бути нерівними, щоб форма обличчя як би переривалася. Стилісти також рекомендують додавати різні елементи асиметрії. Якщо хочеться вибрати коротку стрижку, то можна віддати перевагу варіанту, що передбачає певний «художній безлад». Стрижка середньої довжини може бути представлена каре з відкритим лобом або стильним бобом на прямому волоссі довжиною до підборіддя. В цей час довгі стрижки можуть виконуватися на прямому і кучерявому волоссі. Особливо добре виглядають багатошарові варіанти стрижок.