Як підібрати шампунь правильно?

Сьогодні якісні професійні шампуні доступні всім користувачам. Високоефективними засобами можна користуватися не тільки в салонах краси або перукарень, а й у домашніх умовах. У цій статті ми познайомимося з професійними топовими шампунями для волосся.

Чим відрізняються від звичайних шампунів?

Нині у магазинах зустрічається дуже багато доглядових засобів для миття голови. Одними з найпопулярніших є професійні шампуні для волосся. Такі продукти випускають багато відомих і великих виробників. Багато користувачів, що дбають про красу і здоров’я локонів, задаються резонним питанням: чим професійні шампуні відрізняються від звичайних варіантів?

Тут варто відзначити, що професійні продукти, такі як шампуни Estel, мають більш вузькоспрямовані формули, ретельно розроблені досвідченими фахівцями та вченими. Що стосується сучасних непрофесійних засобів, то тут концентрація активних складових виявляється нижчою. Крім того, прості домашні шампуні реалізуються у великих та об’ємних пляшках або флаконах.

Якісний шампунь професійної дії випускається для вирішення та усунення конкретної проблеми. Наприклад, сьогодні один виробник може спеціалізуватися на випуску продукції для ламких та сухих пасм, а інший виробляє спеціалізовані доглядові позиції для пофарбованих локонів.

Сучасні професійні шампуні для волосся коштують набагато дорожче, ніж звичні продукти широкої дії. Висока вартість легко пояснюється наявністю високоякісних та високоефективних інгредієнтів у складах.

Крім того, виробництво професійних шампунів є високотехнологічним, яке передбачає застосування останніх наукових розробок.

Види

Нині шампуні професійного рівня поділяються на 3 основних види: силіконові, органічні, безсульфатні. Кожен з варіантів має свої особливості, має певні характеристики складу. Розберемося в основних властивостях та показниках перерахованих різновидів професійних шампунів.

Силіконові

У широкому асортименті представлені професійні шампуні, у складі яких є силікони. Останні компоненти є особливими хімічними сполуками. Вони використовуються у багатьох доглядових продуктах.

Силікони бувають різними.

  • Водорозчинні. Найбільш безпечні види силіконів, які часто зустрічаються у змісті професійних продуктів. Вони безпроблемно вимиваються, не накопичуючись на локонах чи епідермісі голови.
  • Частково розчинні. Демонструють більш виразний візуальний ефект впливу, мають високу ефективність, миттєво перетворюють локони, навіть якщо вони мають серйозні пошкодження. Продукти з розглянутими компонентами відмінно відновлюють ослаблені ділянки, захищають волосся від впливу високих температур, зберігають інтенсивність кольору фарбованих пасм. Необхідно враховувати, що вимиваються частково розчинні силікони набагато складніше.
  • Жиророзчинні. Ці типи силіконів зовсім не розчиняються у рідині. Зазвичай подібні компоненти присутні в масках для догляду за волоссям.

Силіконові професійні продукти для волосся чудово доглядають за неслухняними і кучерявими локонами, усувають проблему посічених кінців. Якісні шампуні даного типу представлені в широкому асортименті.