Як підібрати сексуальну жіночу білизну?

На перший погляд здається, що вибрати гарний комплект сексуальної жіночої нижньої білизни зовсім неважко. Виробники білизни представляють самий широкий вибір сексуальних предметів гардеробу для жінок та дівчат різного віку. Проте, навіть не дивлячись на все вищесказане, багато жінок відчувають великі труднощі при підборі білизни.

 

Как-выбрать-сексуальное-бельеДля того, щоб підібрати відповідну білизну, потрібно:

 

  • Не кожна дівчина і жінка здатна самостійно визначити власний розмір, а також по-справжньому оцінити власну фігуру, і, природно, підібрати необхідний колір. Дуже часто дівчата і жінки беруть ті комплекти білизни, які бачили на комусь. Але, слід зазначити, що саме таке рішення може стати для вас великим розчаруванням після того, як пройде примірка тієї чи іншої речі вже вдома.
  • Не треба намагатися орієнтуватися на подругах і знайомих. Те, що чарівно виглядає на смаглявій і стрункій дівчині, може абсолютно не підійти блондинці зі світлою шкірою і досить пишною фігурою.
  • Слідкуйте уважно які пропорції має ваша фігура. Дівчатам високим і з довгими ногами, завжди підійде ліфчик, який не має лямок, якщо її груди буде пружніми і мають невеликий розмір. Також їй можна надягати стрінги. Дівчата саме з такими пропорціями можна одягнути білизну, що має вставки з мережива.
  • При досить пишних формах і малому зрості, краще не носити ніколи стрінги. Дуже сексуально виглядають трусики у вигляді шортиків.
  • Для великих грудей не варто брати бюстгальтер на розмір менший. Деякі, звичайно, вважають, що виступаючі груди виглядають набагато сексуальніше. Можливо, але не в конкретному випадку. Саме такий вибір створить враження про те, що дама не вміє підбирати білизну. Коли бюстгальтер підібраний вірно, то це додасть грудям спокусливості.
  • Коли білизна береться для щоденної носіння, то на ній має бути мінімально прикрас, а також швів, інакше ви ризикуєте виглядати безглуздо.
  • З вибором кольору також часто виникають питання. Купити відтінок, який більше подобається або ж вибрати білизну, яка підходить під верхній одяг – ще не означає зробити вірний вибір. Природно, біла блузка не носиться з червоним або чорним ліфчиком, хоча, подібний факт залежить тільки від моди.