Як підібрати ремінь для пральної машини?

Найголовніше при підборі ременя знайти позначення на своєму ремені, наприклад, 1023 H7, 1192 J3 і т. д. Загалом це повинні бути чотири цифри і буква з цифрою. Далі Ви просто замовляєте ремінь з таким ж маркуванням. 

1270j3Основні відмінності ременів

1. Клиновий або поліклиновий ремінь. У всіх сучасних пральних машинах використовуються поліклинові ремені, це означає що на внутрішній стороні ременя є кілька смуг для зчеплення з валом двигуна. Придбати ремінь для пральної машини ви можете на сайті https://master-plus.com.ua/stiralnaya/remni/ вже зараз.

Клиноподібний ремінь одинарний, на пральних машинах з використанням такого ременя на валу двигуна немає різьблення для кріплення ременя. На сьогоднішній день такі ремені практично не зустрічаються.

2. За профілем J або H. Далі поліклинові ремені розрізняються за профілем — відстані між смужками. Профілі поліклинових ременів бувають двох типів — J, відстань 2,34 мм між клинами і H, відстань 1,6 мм. Тип профілю приводного ременя позначається буквою на самому ремені.

3. Кількість клинів в ремені. Цифрою, поруч з позначенням профілю позначається кількість клинів у ременя. Наприклад J5 означає, що у ременя 5 клинів.

4. По довжині ременя. Параметр довжина ременя є одним з найважливіших при виборі. Довжина позначається цифрами на ремені, поруч з позначенням профілю.

Приклади позначення маркування на ремені:

 

  • 1270 J5 — довжина ременя 1270 мм, профіль J, кількість клинів 5;
  • 1213 H8 — довжина ременя 1213 мм, профіль H, кількість клинів 8;
  • 1195 H7 — довжина ременя 1195 мм, профіль H, кількість клинів 7.

Що ще потрібно знати при підборі ременя?

Довжиною ременя нехтувати не можна, якщо Ви підберете ремінь трохи коротший або довший, ніж Ваш, то він або порветься, або буде злітати. Якщо на ремені написано 1270, то значить потрібен ремінь 1270.

Профіль ременя теж необхідно враховувати. Ремінь з профілем H не сяде на двигун, призначений для ременя з профілем J.

Кількість клинів можна не враховувати. Немає ніякої різниці між ременями 1195 H7 і 1195 H8, 1270 J3 і 1270 J4. Ремінь з великою кількістю клинів буде ширшим і ймовірність його прослизання буде меншою, ніж у вузького ременя з меншою кількістю клинів такого ж профілю.