Як підібрати парфуми чоловікові?

Кожен чоловік має у своєму запасі хоча б одні парфуми. Правильний аромат здатний підкреслити особливості характеру і настрою, а також надати мужності і харизми його власникові.

luchshij-muzhskoj-parfyum-1-minЩоб вибрати парфуми, необхідно враховувати кілька характеристик: вік, уподобання, спосіб життя, а також подію:

• Для відпустки. Коли чоловік збирається відпочивати в жарких країнах, то варто вибирати особливі парфуми. Будь-який аромат при теплій погоді буде швидше випаровуватися з шкіри і яскравіше пахнути. Саме тому для відпустки не підійдуть важкі амброві або мускусні композиції. Також варто відмовити від покупки парфумів з деревними нотами. Для відпустки ідеально підійдуть легкі і свіжі морські аромати, приправлені цитрусовими і зеленими нотами.
• Парфуми для спорту. Такі аромати спеціально створюються для активних фізичних навантажень. Вони здатні тримати чоловіка в тонусі під час тренування і мотивувати. Уміло підібраний аромат допоможе навіть приховати запах поту. Зазвичай такі парфумерні композиції містять цитрусові і перцеві ноти, а також прянощі. Вони асоціюються з енергією і рухомим способом життя. Аромати з даної категорії не повинні бути важкими або насиченими, так як вони будуть відволікати спортсмена від занять.
• Парфуми для побачень. Щоб справити на дівчину належне враження, багато хто намагається підібрати сексуальний аромат. Ні для кого не секрет, що багато представниць жіночої статі можуть закохатися в одні тільки парфуми. На побачення краще вибирати мускусні і ванільні аромати, які відмінно підійдуть для вечірньої зустрічі. Щоб композиція довго трималася на шкірі, необхідно підбирати парфуми з нотами амбри і олією ветівера.
• Парфуми для роботи. У робочі будні також важливо виходити в правильному настрої. А створити його допоможе спеціальний аромат, який буде надихати і налаштовувати на продуктивний лад. Найкращим рішенням буде легка і ледь помітна цитрусова композиція, яку можна відчути лише при близькому контакті між працівниками. Такі парфуми не будуть нікого дратувати і відволікати від прямих обов’язків. Також добре підійдуть і легкі трав’янисті композиції.