Як підібрати косметику?

Найчастіше підбір косметики починається з нескінченного тестування маминої помади.

makiyazh_1466607886-1140x570Перші спроби нанесення макіяжу у подруг вдома насправді мають величезне значення — це задатки навичок і уявлень, завдяки яким в майбутньому дівчина буде підбирати для себе косметику. Щоб підібрати косметику потрібно орієнтуватися на кілька загальноприйнятих положень. До речі, якщо ви шукаєте інформативні огляди косметики, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Косметика для догляду і декоративна косметика

Якщо до декоративної косметики відноситься все, що використовується в якості «фарби для обличчя», то косметика для догляду покликана для збереження здорового вигляду шкіри. Існує також лікувальна косметика, яка застосовується для усунення вже існуючих проблем.

До щоденної косметики для догляду відносяться такі засоби, як молочко для зняття макіяжу, всілякі пінки для вмивання, лосьйони, косметичні маски, денний і нічний крем. Арсенал же декоративної косметики практично не знає кордонів. Базовий необхідний мінімум зазвичай будується навколо наступного набору:

  • тональний крем;
  • тіні для вій;
  • туш для вій;
  • олівець для брів;
  • помада;
  • пудра.

Далі починаються нюанси і доповнення. Наприклад, під макіяж потрібен спеціальний базовий крем, тіні для повік кількох кольорів і відтінків, спеціальний олівчик для очей або лайнер, яким малюються «стрілки», рум’яна, блиск для губ, консилер, контурний олівець для губ і так далі. Одна тільки пудра може бути розсипчастою, в кульках і компактною для носіння з собою в косметичці.

Підбір косметики за кольоротипом

Всі люди поділяються за так званим сезонним кольоротипом, який дозволяє окреслити певну стилістику образу. Кольоротипи названі за порами року для зручності використання, і можна легко визначити свій кольоротип або попросити візажиста це зробити. Взагалі для подальшого безпроблемного підбору косметики буває корисно записатися на прийом до візажиста і витратити якийсь час на нанесення макіяжу різного типу. Це вселяє впевненість в собі і своїй красі, і дає деяку перевагу у вигляді порад професіонала.

Кольоротипи:

  • Весна — цей кольоротип втілюють в собі люди з теплим відтінком шкіри, який іноді називають «персиковий». Колір волосся, як правило, світлий, волосся тонке, але можливі варіанти. Колір очей переважно в синьо-зеленій гамі, рідше зустрічаються карі очі. Весняним людям підходить косметика, яка підкреслює колір обличчя, відтіняє очі.
  • Літо — це люди з чистими очима прохолодних відтінків, з ніжно-рожевим кольором обличчя, з попелястими нотками в кольорі волосся. Для літнього типу обличчя відмінно підійде косметика в напівпрозорому варіанті, рум’яна практично не потрібні, в основному підкреслюються очі і брови.
  • Осінь — всі відтінки золота явно сигналізують про те, що ви дівчина-осінь. При підборі косметики є сенс підсилити це золоте сяйво, добре злегка відтінити очі, окреслити брови, позначити вилиці і зробити акцент на губах.
  • Зима — це контрастність в першу чергу, якщо ви брюнетка з дуже білою шкірою, це класичний вигляд зими. Для зимових людей характерний темний колір очей і погана сприйнятливість до засмаги. У косметиці краще зробити акцент на чітко окреслених губах, виділити вилиці. Акуратно підфарбовані очі без сильного акценту.

За принципом того, який конкретно макіяж потрібен для кожного кольоротипу, і формується косметичка, зокрема, підбираються кольори декоративних косметичних засобів.

Як придбати косметику?

Найкраще купувати косметику в комплекті, у вас з’явиться можливість зробити тестові мазки косметичних засобів, протестувати за допомогою пробників.

Відмінним виходом є покупка не набору косметики, а засобів з однієї лінійки. Набори в більшості випадків формуються за принципом універсальності, на практиці ж використовується чверть вкладених засобів. Якщо вибирати косметику однієї фірми, при цьому всередині однієї лінії, то є можливість отримати збалансовану косметичку, в якій буде не просто все необхідне, але і всі засоби будуть гармоніювати.

Не варто побоюватися спонтанних покупок, наприклад, куплена мимохідь помада може виявитися чудовим акцентом до вашої зовнішності. Головне час від часу проводити в косметичці ревізію і безжально викидати косметику, у якої закінчується термін придатності.