Як підібрати корм для собак?

Сьогодні практично кожен другий має свого вихованця. Хтось вважає за краще заводити кішок, інші собак, а треті люблять єнотів. Насправді не має значення хто у вас живе вдома, головне підібрати вихованцеві правильне і збалансоване харчування і раціон. Найчастіше в якості улюбленців виступають собаки, тому і поговоримо про корм для них.

596e13cd758aaПерш ніж купувати собачий корм слід розібратися з тим, що ви даєте. Залежно від породи собак в складі їжі для них повинні бути присутніми різні інгредієнти. Основною складовою звичайно ж має бути м’ясо або фарш. Сучасне сухе харчування для собак містить м’ясний продукт в певній консистенції. Щоб харчування було правильно підібране необхідно звертатися у спеціалізовані магазини, де продавець консультант допоможе підібрати для вашого вихованця найбільш підходящий корм. На вибір собачого харчування впливає і вік тварини.

Для цуценят підійдуть м’які паштети і спеціальна ковбаса. Після того як щеня зміцніє йому можна буде давати сухий корм залежно від його потреб і особистих характеристик. Правильно підібране харчування дає можливість собаці не тільки мати повноцінний розвиток, але також міцне здоров’я. Вміст кальцію в продукті зміцнює кістки і зуби. Вітаміни, які містяться в продукті сприятливо впливають на шерсть і шкіру. Якщо ви тримаєте у себе вдома собаку, то важливо купувати для свого друга якісний продукт, який має сертифікати і відповідні документи. Не варто купувати корм, якщо на ньому немає жодних позначок і позначень, оскільки швидше за все цей продукт не має дозвільних документів, а, отже може бути навіть шкідливим для здоров’я вихованця.