Як підібрати ідеальний посуд для ресторану?

Хороший гастрономічний заклад визначає безліч чинників. Висока якість страв є основою. Однак слід пам’ятати, що правильна атмосфера та естетичний зовнішній вигляд приміщення однаково сильно впливають на враження клієнта. Навіть дуже смачна страва втратить смак, якщо її подати неакуратно, в некрасивому або пошкодженому посуді.

posuda-dlya-gostinits_fВласники кафе або бару повинні знати, що покупці вибирають певне місце не тільки через пропоновані там страви й напої. Коли гості приходять в ресторан, вони платять не тільки за той чи інший пункт в меню, але і за загальну послугу «розміщення» їх в ресторані. Тому вони мають право розраховувати на хороший сервіс.

У гастрономічній галузі важливо вдало запропонувати привабливе меню, що включає страви з чудовим смаком і прекрасним ароматом. Але одного лише приготування недостатньо. Слід подбати про привабливий зовнішній вигляд кожної страви й правильний спосіб подачі. У наш час все більший упор робиться на оригінальну презентацію.

Правила вибору посуду для ресторанів

Є кілька факторів, які слід враховувати перед тим, як купити професійний брендовий посуд для закладів громадського харчування:

 

  • естетика. Сервування столу безпосередньо впливає на враження гостей від поданих страв;
  • якість посуду, стійкість до механічних пошкоджень. Якісний посуд не втрачає свій первісний вигляд протягом довгого часу використання;
  • простота використання. Посуд може відправлятися в посудомийну машину 10-15 разів на день. Зручність використання професійного посуду полягає в тому, що він спокійно переносить як агресивне хімічне середовище, так і обробку в посудомийних машинах. Тому він повинен характеризуватися винятковою довговічністю.

Посуд скляний чи порцеляновий?

Порцелянові столові прилади є основою для ресторанів. Важливо підібрати правильний порцеляновий набір, що відповідає характеру інтер’єру і типу кухні закладу. Порцеляна повинна бути, перш за все, красивою, тому що вона створить престиж закладу. Важливим є її дизайн, тобто форма, колір і обробка. Найкраще придбати гладку білу порцеляну, яка впишеться в будь-який інтер’єр.

Що стосується скляного посуду для гастрономічних закладів, то він повинен бути товстим, щоб мінімізувати ризик ламання. Разом з тим слід вибирати посуд не дуже важкий. Він може бути незручним у використанні.

Столові прибори

Вони повинні бути функціональними та міцними. У цьому випадку варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Він повинен характеризуватися повною гігієною, безпекою і високою стійкістю до пошкоджень при митті, не втрачати свій блиск.