Як підібрати губну помаду темноволосій жінці?

Губна помада відрізняється від інших засобів, що відносяться до декоративної косметики, тим, що вибрати її набагато складніше, тому що доводиться враховувати багато факторів, такі, наприклад, як мода, колір очей та інші.

vibor-cvetaЯк підібрати губну помаду темноволосій жінці?

• Слід звертати увагу на відтінок шкіри і, власне, на колір волосся, який може бути не тільки чисто чорним (холодним), але і коричневим (теплим).

• Крім того, необхідно враховувати сезон, в який помада буде використовуватися.

• Важливо знати і вік, так як молодим жінкам підходять одні відтінки, а літнім жінкам краще підбирати зовсім інші.

• Деякі візажисти рекомендують звертати увагу ще й на форму губ, їх товщину, так як деякі види помад певних відтінків мають властивість ще більше звужувати візуально або занадто сильно розширювати губи.

Яскравість помади

Деякі чорняві жінки віддають перевагу губним помадам, до складу яких входять темні, дуже насичені і досить яскраві пігменти. Однак слід розуміти, що така косметика дуже вже явно підкреслить контур рота, тому її не рекомендується використовувати власницям вузьких губ.

При денному освітленні надто яскраві губи виглядають зухвало, навіть якщо губну помаду з насиченими пігментами використовує темноволоса жінка. Тому краще застосовувати таку косметику тільки для створення вечірнього образу.

Молоденьким брюнеткам теж краще відмовитися від помади насичених кольорів, так як вона робить обличчя візуально більш дорослим. Таким дівчатам краще вибирати косметику нюдових тонів, які зроблять макіяж більш природним і абсолютно непомітним.

Найважче підібрати помаду брюнеткам з дуже світлою шкірою, так як будь-які декоративні засоби будуть виглядати на обличчі дуже різко. Таким «білосніжкам» рекомендується звернути свою увагу на природні кольори бежевої палітри з легкими персиковим або рожевими домішками.

Підібрати правильну губну помаду темноволосій представниці прекрасної статі досить складно, необхідно враховувати всілякі нюанси. Але якщо постаратися, то ваш макіяж буде виглядати дуже природно і гармонійно, що додасть вам додатковий шарм.