Як підібрати джинси по фігурі?

Якщо джинси приховують недоліки фігури і підкреслюють її переваги, значить, ви їх правильно вибрали. Але якщо у вас нічого не вийшло, то теж не варто засмучуватися, адже такі рекомендації від фахівців вам обов’язково допоможуть не помилитися наступного разу.

2123_maxСьогодні жіночі джинси настільки міцно увійшли в моду, що мало хто може уявити життя без них. Як же правильно вибрати їх так, щоб вони підійшли саме до вашої фігури?

До речі, завітайте в интернет магазин джинс, де представлений широкий вибір одягу з джинсової тканини.

Тип фігури «Груша»

 

Для таких жінок найкраще підійдуть вироби, розширені від середини стегна, boyfriend jeans, а також дудочки з низькою посадкою. Рекомендується віддавати перевагу джинсам темних відтінків, оскільки світлі тільки підкреслять ваші недоліки. Великі задні кишені, близько розташовані одина від одної візуально зменшать ваші стегна. Відмовтеся від занадто завужених, обтягуючих моделей, а також від джинсів з дуже високою талією.

Тип фігури «Яблуко»
Таким жінкам краще придивитися до джинсів із щільного джинсу. Вони відмінно тримають форму, зазвичай темних відтінків, з невеликою кількістю аксесуарів. Рекомендується звернути уваги на завужені джинси. При цьому варто відмовитися від занадто вузьких моделей, або навпаки вільних, а також від моделей із сильно заниженою талією та світлих джинсів.

Тип фігури «Прямокутник»
Вам відмінно підійдуть boyfriend jeans, оскільки вони зазвичай трохи ширші в талії, ніж інші моделі жіночих джинсів, і в стегнах вони теж ширші. Разом з тим підійдуть вузькі і розкльошонні джинси. Косі кишені здатні візуально зменшувати лінію талії. З цим завданням під силу впоратися і ременю, колір якого потрібно брати набагато темнішим, ніж колір джинсів. Фахівці радять відмовитися від занадто темних обтягуючих джинсів.

Тип фігури «Перевернутий трикутник»

 

Вам підійдуть джинси, вільні в області стегон, дудочки вільного крою, кльош від коліна. У тому випадку, якщо ноги не дуже худі, можете дозволити собі носити обтягуючі джинси. Непогано виглядатимуть  і джинси — галіфе.
Тип фігури «Пісочний годинник»

 

Вам потрібно носити джинси із високою талією. Причому вони можуть бути як розкльошонні, так і вузькі. Також непоганий варіант — джинси, які розкльошонні від коліна, або прямі.