Як підібрати для себе шарми Pandora?

Останнім часом браслети Pandora користуються неймовірною популярністю у жінок з усього світу. Ні одна представниця прекрасної статі не може встояти перед такими чудовими прикрасами, і це зовсім не дивно. Тут вся справа в тому, що браслети Pandora унікальні. Їх можна переробляти нескінченне число разів, і постійно видозмінювати.

pandora-31 (1)Тобто іншими словами, достатньо буде придбати тільки один браслет, і заповнити його шармами. Переставляти їх, знімати і додавати можна на свій розсуд. Однак, багато жінок не знають, якими саме бувають шарми, і чим вони відрізняються. Що ж, давайте розберемося в цьому непростому питанні. Отже, в першу чергу потрібно відзначити шарми з емаллю, так як вони стали справжнім трендом дві тисячі дев’ятнадцятого року. Найбільше такі шарми цінують за те, що вони дуже яскраві і добре привертають увагу.

Багато шармів прикрашені цікавими малюнками і всілякими візерунками. Ще дуже затребуваними є шарми мурано. Вони виготовляються зі спеціального скла, за старовинною італійською технологією. Різняться між собою шарми мурано не тільки кольором або малюнком, але ще розміром і формою. Завдяки цьому кожна жінка може легко підібрати те, що буде їй до душі.

Якщо ви хочете внести більше різноманітності у свій браслет, то обов’язково оціните грановані шарми мурано. По суті вони дуже схожі на описані вище аналоги, але мають прекрасне огранювання, яке підкреслює їх індивідуальність. До речі, деякі види гранованих мурано випускаються у вигляді підвісок. Якщо ж у вас виникло непереборне бажання зробити свій браслет Pandora більш розкішним, то найрозумніше буде придбати шарми, зроблені з благородних металів, золота, або, наприклад, срібла. Вони завжди виглядають чудово і дорого, а значить стануть відмінним доповненням для вашого браслета Pandora. Крім описаного вище, варто нагадати ще й про всілякі роздільники. Такі намистини допоможуть вам правильно розділити шарми відповідно до власних уподобань та смаків.