Як підібрати багет для картини за кольором?

При виборі кольору рамки враховують тональність самого полотна. Якщо фарби переважають холодні, їх температуру підкреслить рамка сріблястого або сталевого кольору, а також сіра, чорна, синя, фіолетова. Для твору, виконаного в теплих тонах, вибирають рамку будь-яких відтінків бежевого і коричневого кольору, а також кремову або бордову.

Нерідко багет для рамки вибирають того кольору, який в картині є переважаючим, але тоном світліше або темніше, щоб полотно не зливалося з рамкою. З вибором точно допоможе Багетная мастерская.

Світлі картини краще виглядають в світлих рамках, а темні — в темних.

Навряд чи ми помилимося, припустивши, що на картині, для якої ви підбираєте обрамлення, є колористичні акценти. Їх можна підкреслити, вибравши рамку такого ж кольору, як вони, або контрастного.

Не варто для класичних полотен вибирати рамки кислотних відтінків, вони взагалі мало до яких картинам здатні підійти.

Яскравий колір багета — не табу. Однак така рамка не повинна бути широкою, щоб не затінювати своєю пишністю саму картину.

Перш ніж вибирати рамку для картини, подивіться на неї уважно з усіх боків, в тому числі і «примірявши» на стіну. Ви впевнені, що знайдеться рамка, яка її доповнить, ставши частиною цього шедевра? Деякі картини добре виглядають і без рами, багет потрібен не завжди.

Картини відіграють велику роль в дизайні інтер’єру, але це не звичайний предмет декору. Вони є творами мистецтва і вимагають трепетного ставлення до себе. Тому правильний вибір рамки для картини важливий подвійно. Сподіваємося, наша стаття допоможе не допустити вам помилок в цьому досить важливому і не такому вже простому питанні.