Як підготуватися до здачі крові на антитіла до COVID-19?

Тест на антитіла до коронавірусу проводиться шляхом взяття крові з вени. Для здачі розглянутого аналізу не потрібні будь-які додаткові маніпуляції.

f37ae46ef489c7b26eb3fa0e05809bd0Коли почали проводити тести на антитіла до коронавірусу, людям стало незрозуміло, як готуватися до даної процедури, а також, чи відрізняється підготовка до розглянутого аналізу від інших подібних маніпуляцій. До речі, якщо вас цікавить ІФА-тестування на коронавірус, то радимо перейти за даним посиланням https://esculab.com/covid19-method-ifa вже зараз.

Фахівці озвучили, як необхідно готуватися до тесту на антитіла до коронавірусу. Також вони нагадують, що даний тест проводиться шляхом здачі крові, а фахівці з її допомогою зможуть виявити специфічні антитіла, які виробляються в організмі людини у відповідь на присутність коронавірусу.

Правила підготовки до здачі крові на антитіла до коронавірусу

Тест на антитіла до коронавірусу проводиться шляхом взяття крові з вени. Для здачі розглянутого аналізу не потрібні будь-які додаткові маніпуляції. Людині, яка хоче пройти цей тест необхідно приїхати до обраної нею лабораторії вранці, при цьому не снідаючи, так як прийом їжі може вплинути на кінцеві результати аналізу.

Після здачі крові з вени співробітник лабораторії озвучить пацієнтові дату, коли будуть готові його аналізи, але частіше за все, результати тесту бувають готові через дві-три доби. Тестування займає таку кількість часу, так як співробітниками лабораторії проводяться повторні маніпуляції, щоб з точністю і без похибок виявити наявність антитіл до коронавірусу в організмі людини.

Фахівці заявляють, що провести розглянутий тест можна і у звичайній поліклініці, і в приватній лабораторії свого міста. Але вибір медичного закладу необхідно робити виключно спираючись на стан здоров’я пацієнта.

Кому необхідно робити тест на антитіла до коронавірусу?

Медичний експерт заявив, що якщо у людини відсутні ознаки захворювання, то їй краще звернутися в приватну медичну лабораторію і для себе з’ясувати, чи є в її організмі антитіла до коронавірусу. Але в цьому випадку, проводити тест він може по своїй волі.

Якщо ж людина має ознаки застуди, а вони дуже схожі з симптомами коронавірусу, то пацієнту в обов’язковому порядку необхідно звернутися у свою дільничну поліклініку і викликати додому свого лікуючого лікаря. По приїзду фахівець проведе всі необхідні обстеження і призначить аналізи. Рекомендується повідомляти лікарям навіть найнезначніші зміни у своєму самопочутті, так як це може вплинути на шлях лікування або на рішення про госпіталізацію пацієнта.