Як підготуватися до вишивання?

Вишивання відоме з давніх часів. Сьогодні цей вид рукоділля найбільш поширений у світі. На даний момент відомі різні техніки вишивання. Вишивка буває мереживною і простою. Важливим елементом вишивання є підготовка до роботи. У статті буде розказано про те, як підготуватися до початку роботи над вишивкою.

Âûøèâàíèå êðåñòèêîì

Для початку вам знадобляться наборы для вышивания Чарівна Мить, які можна придбати в інтернет-магазині «Муркины Рукоделки».

Матеріали та інструменти:

 

  • П’яльці. П’яльці бувають зроблені з різних матеріалів. Наприклад, з пластмаси або дерева. Форму вони теж мають різну — квадратну, круглу. У пяльці заправляють тканину. Робиться це для зручності вишивання. П’яльці квадратної форми або раму використовують для створення найбільш складних робіт.
  • Ножиці. Добре використовувати відразу кілька ножиць. Одні повинні мати закруглені кінці, а інші — гострі.
  • Голки. Голки продаються як окремо, так і в наборі. Початківцям найкраще придбати цілий набір. Кожна голка підходить для певного виду тканини.
  • Матеріалом для вишивання може бути або канва, або відрізок тканини. Тканину для вишивання роблять з льону, бавовни та іншого. Щоб вишити суцільний візерунок, потрібно придбати канву. Для вишивання новачкам краще підійдуть нитки муліне, ірис, гарус.

Підготовка до роботи

До початку роботи тканину слід розгладити праскою і нанести схему. Після цього відрізок тканини потрібно відрізати від решти матеріалу. Намітити розташування деталей малюнка краще олівцем. Для запобігання осипання тканини краї потрібно обмітати.

Найпростіше перевести на тканину малюнок за допомогою спеціального паперу.

Наносити малюнок можна і за допомогою лекала. Для цього малюнок потрібно перевести на прозорий папір. З цього паперу малюнок можна перевести на тканину. Тканину перед початком роботи заправляють в п’яльці. Укладати тканину потрібно так, щоб вона була рівною. Якщо в пяльцах є гвинт, то його закручують.

Підбирати нитки для вишивки краще при світлі дня. Штучне світло може спотворити відтінок нитки. В результаті нитки будуть обрані неправильно.

Працювати над вишивкою потрібно з прямою спиною. Освітлення має бути ідеальним. Світло найкраще розміщувати з лівого боку. Вишивати краще при денному світлі. Вишиті при світлі лампи роботи можуть містити великі помилки. До того ж, нитки для вишивання в цьому випадку можуть бути неправильно обрані, так як світло лампи спотворює зображення. Якщо робота не була закінчена, її можна відкласти на інший раз. Для того що б ваша робота була вам у задоволення, придбайте наборы для вышивки на https://rukodelki.com.ua/ вже зараз.

Після завершення роботи вишивку перуть вручну і пропрасовують. Ті, хто продають вишивку, найчастіше купують спеціальну раму для оформлення. Для домашньої вишивки теж купують раму. Рамка не повинні бути занадто яскравою і відволікати увагу від роботи.