Як підготуватися до пологів?

Дев’ять місяців щастя і очікування пролетіли непомітно, настав найголовніший день у вашому житті. Як себе вести? Що можна робити, а що не можна? Кожна жінка задає собі такі питання, нехай навіть ці пологи і не перші.

 

 

Пологи — це дуже щаслива подія в житті кожної жінки. Біль і муки забудуться після першого крику вашого малюка.

 

kak-pravilno-podgotovitsya-k-rodam-raquo-zhenskie

Пологи — це фізичний, психологічний і духовний процес. Кожній жінці треба налаштовуватися з самого початку вагітності. Думайте про те, що маляті буде важче, ніж вам, і ви повинні йому допомогти.

 

 

Для того, що правильно себе вести потрібно для початку проконсультуватися з вашим лікарем. Є також безліч курсів, на яких жінку вчать правильній техніці дихання під час переймів і під час самих пологів, ще є техніка масажу на м’ячі і просто масажу попереку. Цю всю інформацію можна отримати і з інтернету.

 

 

Не панікуйте. Всім боляче, але ніяка біль не зрівняється з почуттям, коли ваш малюк з’явиться на світ. Намагайтеся себе відволікати, розкладіть речі для себе і малюка. Намагайтеся більше рухатися, це полегшить процес пологів. Налаштуйте себе позитивно. Адже якщо немає страху — це половина успішного процесу пологів.

 

 

Звичайно ж, важлива підтримка близької людини. Якщо у вас партнерські пологи з чоловіком, то це взагалі чудово. Він може допомагати вам, робити масаж, і навіть просто тримаючи за руку давати вам сили. Також вам буде набагато спокійніше, адже поруч людина, якій ви довірите контроль над ситуацією. Лікар не завжди поруч, він буде спостерігати, якщо треба він покличе лікаряя.

 

 

Не можна кричати! Ви просто витратите багато сил і енергії, а в самому кінці вони вам знадобляться. Крик і сльози не прискорять процес пологів. Ви самі втомитеся, а якщо в палаті є ще породіллі, то налякаєте і їх. Будьте спокійні, думайте про дитину, поговоріть з нею. Цим самим заспокоїтеся і ви, і малюк.