Як підготуватися до квартирного переїзду?

Деяким людям здається, що квартирний переїзд є легким завданням, але ця ілюзія розбивається в той момент, коли людина зіткнеться з подібним процесом особисто. Для організації квартирного переїзду можна найняти професіоналів. Скориставшись послугами фахівців, можна полегшити переїзд десь на 80%, але вартість таких послуг є досить високою.

Kvartirnyiy-perezdДо того ж, для підрахунку вартості послуг, потрібно повідомити повну інформацію про те, що потрібно перевозити. Природно, можна найняти професійних пакувальників речей, але ця послуга призведе до додаткових витрат. Якщо організовувати квартирний переїзд власними силами, до нього потрібно ґрунтовно підготуватися. В першу чергу знадобляться коробки для пакування речей. Вони можуть мати різний розмір, а також відрізнятися за параметрами місткості. Якщо не хочеться переплачувати, то можна спробувати випросити їх у сусідньому магазині.

Занадто великі коробки, заповнені речами, стають непідйомними, тому від них бажано відмовитися. Також знадобляться мішки для будівельного сміття, які вважаються досить міцними. Можна використовувати і сміттєві пакети різних кольорів, за допомогою яких можна розсортувати речі по групах. Непоганим варіантом є також великі господарські сумки. Вони міцні і зручні в транспортуванні, а також відрізняються різними розмірами. Крім того при квартирному переїзді знадобиться багато скотча, пакувальної плівки і старих газет.

Якщо людина, яка переїжджає схильна до педантичності і консерватизму, то без покупки маркерів теж не обійтися. Слід зазначити, що перед переїздом потрібно продумати, де і які речі будуть розташовуватися на новій квартирі. Наприклад, шафи або комоди рідко переставляють, тому буде зручно розташувати їх відразу по прибуттю по кімнатах. Якщо перед переїздом помітити маркером на мішках або коробках призначення речей, які там знаходяться, або ж просто пронумерувати їх і записати в блокнот, то розпаковувати речі буде набагато зручніше. Більш того, щоб не шукати напис, перевертаючи коробки, можна маркувати мішки або коробки з усіх боків.