Як підготуватися до корпоративу?

Напередодні новорічних свят на багатьох підприємствах проходять святкові корпоративи, куди співробітників нерідко запрошують прийти разом зі своєю супутницею або супутником. Якщо ви і ваш чоловік отримали запрошення на корпоративне свято, варто взяти до уваги кілька моментів, які допоможуть вам підтримати свій імідж у колег і не зіпсувати з ними стосунки.

1010Перш за все, якщо у вас виникла думка не піти — відкиньте її відразу ж. На сьогоднішній день відвідування корпоративу стає обов’язковим заходом. Вважається, що такі свята зміцнюють дух колективу і сприяють поліпшенню мікроклімату в ньому.

Природно, варто до дрібниць продумати, як будете виглядати ви і ваш супутник. Хоч корпоратив і вважається святковим заходом, він передбачає дотримання дрес-коду, тобто потрібно віддавати перевагу суворому і елегантному вигляду, а не грайливому і сексуальному. Зачіска і стрижка можуть бути зроблені заздалегідь, щоб в день заходу вам залишилося тільки укласти волосся. Краще не вибирати відвертий або ж занадто чудернацький одяг, оптимальний варіант — це строгий елегантний костюм і святкові аксесуари. Можна надіти плаття простого силуету і доповнити його красивим болеро або хутряним палантином. Аксесуари повинні бути досить помітними, але далекими від вульгарності — це може бути маленька оригінальна сумочка, красива брошка, нитка перлів. Волосся можна прикрасити красивою шпилькою. Підберіть відповідний аромат — не дуже міцний і терпкий, а тонкий і вишуканий.

Між іншим, здесь ви можете орендувати так званий Party Bus, завдяки якому ваш корпоратив може стати просто незабутнім.

Образ вашого супутника повинен відповідати вашому іміджу. Модні чоловічі зачіски дуже стильно виглядають з класичним костюмом, тому подбайте про те, щоб ваш чоловік не забув відвідати перукарню напередодні заходу. З костюмом можна цілком надіти яскраву сорочку, а також такі аксесуари як красива краватка або ж відповідна за кольором шовкова хустка в нагрудній кишені.

Іноді корпоративні вечірки проводяться на природі.Однако це абсолютно не означає, що можна прийти в спортивному костюмі і в кросівках. Звичайно, необхідно одягнути щось красиве. Просто буде незайвим, якщо ви захопите з собою зручне змінне взуття, на той випадок, якщо торжество затягнеться, і ваші ноги втомляться.

Важливо відчувати себе невимушено і комфортно, і тоді ви зможете не тільки зміцнити професійні зв’язки, а й отримати задоволення від заходу.