Як підготувати правильно організм до вагітності?

Як правило, жінки звертаються до лікаря, коли вже знаходяться в положенні. На жаль, але це занадто пізно. А багато хто взагалі поняття не мають про своє становище аж до сьомого тижня. В цей час плід розвивається найактивніше. І тому важливо знати, як підготувати правильно організм до вагітності ще до того, як це сталося.

kak_podgotovitsya_k_beremennosti_posle_30Важливість звернення до лікаря

Лікар вам допоможе зрозуміти, що саме слід підкоригувати у вашому способі життя, щоб ваша вагітність пройшла максимально успішно. Звичайно, для цього він прочитає вашу медичну історію, так що будьте готові розповісти йому про свої шкідливі звички, про минулі вагітності, якщо такі були, і про серйозні захворювання, які були присутні.

І саме консультація допоможе вам дізнатися, як підготувати правильно організм до вагітності і що для цього потрібно робити.

Основні моменти підготовки до вагітності

Підготовка до вагітності — питання досить індивідуальне.

Але є основні поради, які будуть корисними всім:

— приймайте тільки ті ліки, які вам призначив ваш лікар;
— відмовтеся від сигарет;
— відмовтеся від надмірного вживання алкоголю;
— приведіть свою вагу в норму ще до того, як завагітнієте.

Що стосується останнього пункту, пояснимо: надмірна вага часто призводить до діабету або гіпертонії. У той же час у сильно худих жінок можуть народитися слабкі діти або не народитися взагалі. Тому питання про те, як підготувати правильно організм до вагітності, ви повинні вивести на перше місце.

Пам’ятайте, що важливо в організмі підтримувати оптимальний рівень глюкози. Тоді у вашого малюка буде більше шансів з’явитися на світ здоровеньким і сильним. І будь-яке лікування неодмінно повинно проходити під суворим контролем вашого лікуючого лікаря.