Як підготувати квартиру до появи малюка?

Час вагітності надихає, майбутня мама перебуває в постійному «режимі очікування». Здається, що народження дитини — це той самий «чистий аркуш», з якого можна почати нове життя. Особливо відчувається бажання «змінити світ» на тридцятому тижні вагітності, коли пологи вже зовсім близько. Однак змінити цілий світ в прямому сенсі слова, поки що не підвладно вагітній жінці, вона прагне максимально змінити простір навколо себе, прагнучи підготувати свою оселю до появи малюка.

sovremennaya-klassika-komnata-dlya-malyshaОднак, як це зробити правильно, щоб врахувати всі нюанси, адже з кожним місяцем потреби малюка змінюються, а разом з цим необхідно змінювати простір навколо нього.

Для того щоб до цього процесу підійти правильно, слід визначити кілька простих правил, яких слід дотримуватися в процесі підготовки свого житла:

 

  • Більше вільного простору. Малюкові необхідна величезна кількість вільного простору, дорослішаючи, він буде повзати, бігати, стрибати по всій квартирі і завдання батьків передбачити облаштування житла меблями, які при невеликих габаритах будуть займати мінімум простору.
  • Менше небезпек. Малюк росте дуже швидко, вже в сім-вісім місяців їх активно починають цікавити досить небезпечні речі, такі як розетки, гострі предмети, електроприлади і т. д. Звичайно, самостійно дістати ніж зі столу або підійти до розетки вони ще не можуть, однак, якщо дитина буде перебувати в ходунках, або буде повзати без вашого нагляду, то, цілком ймовірно, що її зацікавить розетка або інші небезпечні предмети. Тому варто завчасно підготувати спеціальні пристосування для дитячої безпеки.
  • Шумоізоляція. Для того щоб забезпечити своїй дитині здоровий і міцний сон слід звернути увагу на стан своїх вікон, а саме, чи немає протягу, чи немає шуму з вулиці. Якщо, ви відзначаєте, що гул проїжджаючих машин відчувається у вас в квартирі, то обов’язково слід зробити заміну профілю або віконної конструкції, так як і шум, і протяги порушуватимуть комфорт і спокій малюка.

Як бачите, до зустрічі малюка має бути велика робота, однак, таким чином, ви зможете забезпечити своїй дитині всі необхідні умови для здорового розвитку!