Як пережити зраду? Частина 2

Зрозумівши це, ви багато чого зрозумієте і подивитеся на речі іншими очима. Тепер варто визначитися, що робити далі. Є два варіанти розвитку подій: перший – залишити все як є і не руйнувати сім’ю, другий – піти від чоловіка або дружини. У першому випадку потрібно знайти в собі сили на прощення колись коханої людини і починати діяти. Витираємо сльози і наводимо себе в порядок. Ніщо так не псує жінку як жалюгідний стан і жахливий зовнішній вигляд від переживань. Зачіска, макіяж, сексуальна сукня, підбори – і ось вже не жалюгідна кинута тітка, а красива і самодостатня жінка. Та й скільки відразу з’явиться нових залицяльників, не злічити.

1467965492_sumasoyti_izmena_muzha-1024x682Обов’язково потрібно змінити обстановку. Беремо відпустку за свій рахунок і їдемо на тиждень хоч куди-небудь. Це може бути і санаторій, а також можна просто приїхати в сусіднє місто і пожити там в готелі. Нові враження, нові люди і нові знайомства допоможуть забути образи і переглянути всю ситуацію. Не варто відмахуватися від цієї пропозиції, мотивуючи відсутністю грошей та іншими відмовками. Здоров’я дорожче, тим більше психічне здоров’я.

Цих двох способів вистачить для того, щоб пережити зраду і не нервуватися через те, що вже не можна змінити. Робота над собою, повага до себе таувагу сторонніх чоловіків допоможуть вам, якщо не повернути чоловіка, так струсити себе і відчути себе бажаною і щасливою жінкою.