Як пережити зраду? Частина 1

Як пережити зраду і не зламатися? Це питання хвилює всіх, хто знаходиться в цій складній життєвій ситуації. Але вихід є, їх навіть кілька. Наскільки боляче б вам не було, завжди є можливість повернути ситуацію у свою користь, навіть таку, здавалося б, важку.

1759683_1Сталася зрада. Страшне і неприємне слово, немов ножем розрізало життя до і після. Стало важко дихати, серце розривається на шматки, а всередині порожнеча. Це відчуття знайоме практично кожному, хто був у такій ситуації. А можна якось полегшити свій стан?

По – перше треба поплакати. Потім ще поплакати. Знову поплакати. Потім відправити дітей до бабусь і дідусів і поплакати вдосталь, так щоб вже не було сліз. Можна закричати на повний голос, навіть якщо сусіди почнуть тарабанити у стіни. Головне – пережити цю ситуацію так, як вам хочеться в ці хвилини.

Потім потрібно зрозуміти раз і назавжди одну просту істину. Ніхто нікому нічого не повинен. Ніколи. Навіть якщо обіцяв любити вас все життя і носити на руках. Люди мають право на помилки і не варто їх за це знищувати, можливо, зараз він зустрів кохання всього свого життя. Зазвичай криза сімейних відносин починається вже через п’ять років спільного життя.