Як пережити сімейну кризу?

У кожній сім’ї бувають моменти кризи, і це незалежить від почуттів між подружжям, від їх світогляду, виховання. А ось як сім’я вийде з кризи, це вже питання близькості та любові подружжя. Від того, наскільки люди дорожать своєю половинкою, хочуть зберегти сім’ю, і буде залежати подальша доля сімейних відносин. Або криза зміцнить сім’ю, або зруйнує.1426359779_krisis4

Є кілька порад, як пережити кризові моменти в сім’ї, але знову-таки варто зауважити, що це загальні поради, а в основному все залежить від бажання подружжя бути разом.

Отже, головне — налаштуватися на позитив, думати про відродження відносин, а не про розрив. Найважливіше — це зберегти відносини між собою. Адже, як відомо, багато сімей криза тільки зміцнює, допомагає зрозуміти чоловікові і дружині, наскільки вони дорогі один одному. Але варто пам’ятати, що вихід з кризи — це робота двох партнерів. Якщо це потрібно тільки комусь одному, то швидше за все, сім’я розвалиться. Найголовніше, що потрібно подружжю, так це розмовляти один з одним, намагатися зрозуміти і прийняти один одного. Ні в якому разі не треба критикувати один одного і акцентувати увагу на недоліках, не можна багато вимагати від партнера, наполягати на своєму. Але і жертвувати собою заради партнера зовсім не потрібно. Необхідно постаратися зробити щось разом незвичайне, особливе.