Як перевірити якість повітряної кульки?

Якщо ви плануєте самостійно купити повітряні кульки в магазині, то пам’ятайте — вони повинні легко надуватися, мати гарний зовнішній вигляд, і здатність протриматися в надутому стані як можна довше. Допомогти з вибором покликані перераховані нижче поради.

21-воздушный-шар1. Повітряні кульки з різким, неприємним запахом виготовлені з неякісного латексу, який довго пролежав на складі. В результаті тривалого зберігання матеріал втратив частину своїх властивостей і непридатний для виробництва повітряних кульок. Найімовірніше ви не зможете надути таку кульку або вона лопне ще до початку заходу. Пам’ятайте — якісні кульки не мають стороннього запаху. Придбати повітряні кульки ви можете на сайті https://ideaopt.com.ua/ вже зараз.

2. Якісна повітряна кулька не може бути м’ятою. Спробуйте стиснути її в руці. Якщо латексна повітряна кулька залишиться гладкою — вона хороша, якщо її зовнішній вигляд нагадає зім’ятий аркуш паперу, значить виробник використовував зайві наповнювачі. Краще такі кульки не купувати.

3. Не кожна людина здатна на дотик визначити якість кульки. Ознака, яка допоможе будь-якому — це шурхіт або «паперовий» шелест. Такі кульки однозначно не варто купувати.

4. Перевірте тягучість кульок. Після розтягування в різні боки, якісна кулька завжди набуде первинний вигляд. Для розтягнення не доведеться прикладати зайвих зусиль. Повітряна кулька, яка втратила свою форму і деформувалася нехай і далі залишається в магазині!

5. Чим товстіші стінки повітряної кульки, тим довше триватиме її політ. Це пов’язано з властивостями гелію, який з часом може випаровуватися.

6. 9-ти дюймові кульки здатні протриматися близько 7 годин, 12-ти дюймові приблизно добу. Сьогодні особливою популярністю користуються фольговані повітряні кулі, в основному за рахунок тривалого терміну експлуатації. Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, краще утримує гелій, в результаті кулька не втратить свою «летючість» протягом 3-х тижнів.

7. На відміну від латексних виробів, які бувають круглими або довгастими, кулькам з фольги можна надати будь-яку форму. Це можуть бути фігурки тварин, героїв мультфільмів, цифри, квіти і багато іншого.