Як перестати ревнувати?

Як перестати ревнувати і як ревнощі можуть руйнувати і утримувати відносини? Ревнощі – мабуть, одне з найсильніших почуттів, яке притаманне людині. Але це почуття власництва не завжди на благо і не завжди є недоліком.

kak_perestat_revnovat_03Про різні «ревнощі» ми і поговоримо з вами далі.

Ревнує без приводу

Коли ревнощі стають проблемою? Не в той час, коли про них доводиться згадувати кожен день? Ревнивий чоловік – це особливий тип чоловіків. Такі чоловіки можуть бути прекрасним сімянином, але в теж час просто «душити» жінку ревнощами. Навіть красивий манікюр, може спровокувати чоловіка на скандал. Дуже складно жити з ревнивцем, але якщо ви готові знову і знову доводити свою вірність, тоді наберіться терпіння. Говоріть з чоловіком про довіру, яка вам так необхідно в сімейному житті. Вселяйте, вселяйте і ще раз переконуйте, що його ревнощі абсолютно необгрунтована і ви жінка, яка цінує шлюбні узи понад усе.

Ревнує з приводу

А ось який був привід для ревнощів? Адже ревнощі бувають і обґрунтованими. Як мовиться, це той випадок, коли диму без вогню не буває. Вам здається, що фліртувати з офіціантом і братом хлопця прояв жіночності? Тоді уявіть, як ваш чоловік фліртує зі своєю секретаркою. Вважаю, що при таких обставинах і у вас здатні прокинутися ті самі ревнощі. А якщо ні? То не абсолютно вам все одно, що кокетування може перерости в щось більш серйозне. «Що дозволено мені, не дозволено тобі» — так кажуть жінки, здатні провокувати, але не бажають терпіти провокацій.

Ревнощі, як панацея

Складно викликати ревнощі у чоловіка, який не помічає нічого крім себе і своєї роботи. Такий вже недолік у багатьох сучасних і дуже зайнятих чоловіків. Викликати ревнощі у такого чоловіка часом практично неможливо, та й чи варто? Якщо вам необхідне підтвердження його любові, то чоловіки такого типу навряд чи вважатимуть ревнощі за таке. Все що ви досягнете фліртом на його очах, так це розчарування. Байдужість це, або довіра вирішувати вам.

Як перестати ревнувати?

Ні ви, ніхто інший не належить нікому. Дуже часто ревнивцями виявляються люди із заниженою самооцінкою. Ті, хто вважає, що скласти конкуренцію їм може ледь не кожен другий. Позбутися від ревнощів за таких обставин можна лише за однієї умови – виробити любов до себе. Коли ви почнете любити себе, то відразу ж зрозумієте, що й людина, яка перебуває з вами цінує, любить вас і справді боїться втратити.

Другою причиною, через яку ревнують багато чоловіків і жінки це віра в те, що для запобігання зради необхідний жорсткий контроль над коханою людиною. Стереотипи про те, що всі баби – стерви, а чоловіки – кобелі працює тільки в тому випадку якщо ви дійсно в це вірите і малюєте подібну картину у себе в голові. Не чекайте від коханої людини зради, і тоді вона буде вірною вам.