Як перестати набирати зайві кілограми?

Що тільки не придумають наші жінки, щоб пояснити невдалий шлюб, відсутність любові або зайві кілограми. Найпростіший спосіб — на неї було накладено прокляття. Зняти «прокляття» на зайві кілограми, коли жінка сама цього захоче, насправді досить просто.

Prichiny-lishnego-vesaЛінь — перше, що веде до накопичення надлишків жиру. Ніхто не змушує бігати вас вранці, але купувати напівфабрикати в кулінаріях та супермаркетах, потім розігрівати в мікрохвильовці і швиденько з’їдати, запиваючи солодкою водою, — це і є те саме прокляття. Регулярне вживання обробленої їжею іноді стає причиною такого захворювання, як ожиріння, так що задумайтеся про те, перш ніж засунути в рот парочку біляшів, що вам важливіше — здоров’я чи невгамовний апетит.

І все ж з їжею можна боротися, причому, тією ж їжею. Замініть тушковану капусту з сосисками і смаженою свининою, на салат з квашеної капусти або вінегрет, заправлений оливковою олією. Замість манної каші на молоці, їжте вівсяну або гречану кашу на воді. Нічим не гірші і мюслі з нежирним кефіром: їх регулярне вживання добре очищає кишечник, впливаючи на стінки, як скраб.

Чим же небезпечна оброблена їжа? Харчовими добавками і барвниками. Ви купили котлети, які виглядають так, як ніби м’ясний фарш був приготований хвилин 10 тому. Насправді в нього додали особливий барвник, щоб товарний вигляд продукту протримався якомога довше. Те ж саме відбувається і з копченою рибою, яка так апетитно виглядає на прилавку.

Зняти прокляття на жирові відкладення допомагає чиста вода, без газів. Її особливо не вистачає жіночому організму. Щоб вивести шлаки, варто більше вживати кисломолочних продуктів, овочів і фруктів, що містять клітковину. Картопля — особливо варена і у вигляді пюре — ворог стрункої фігури, так що замініть її корисними кашами, якщо хочете бути стрункою.