Як перестати боятися і взяти кредит?

Щоб перестати боятися, необхідно зрозуміти об’єкт страху. Для початку, що таке кредит. Кредит — це коли дають гроші, але з умовою повернення ще більшої суми протягом певного періоду часу. Кредит можна отримати швидко, а можна провозитися не один день із збором необхідних паперів. Якщо гроші не повертаються, то їх все одно забирають в той чи інший спосіб. У чому ж тут страх? У майбутньому, в тому, що трапиться так, що платити не буде чим і людина втратить все, що нажила, здобуде погану репутацію, втратить повагу колег, сім’ї, родичів і друзів і в кінцевому підсумку стане нещасною.

credit_11Страх — це один з найефективніших механізмів впливу на людину, і хто тільки цим не користується в своїх або чужих цілях. Але звичайно страх ніколи не приходить ззовні, він завжди народжується всередині самої людини, через те, що людина, аналізуючи, розуміє, що майбутнє буде наповнене проблемами, які в підсумку зроблять її нещасною. Тому, причина страху не в тому, що кредит може загнати тебе в борги, не в тому, що за цим слідує безліч наслідків, а в тому, що людина заздалегідь аналізує ситуацію не в свою користь, або не враховує всіх факторів, або навпаки, створює неіснуючі або малоймовірні чинники. Страху не буде, якщо провести раціональний аналіз, продумати додаткові шляхи вирішення при надзвичайних ситуаціях, а головне, розраховувати свої сили і розуміти, що можна дозволити при даному доході, а що ні.

До речі, кредит для безработных теж користується неабиякою популярністю. Банки не проти видавати кредити безробітнім при умові їхнього хорошого кредитного рейтингу.

І якщо грамотно зважити всі за і проти, можливості і зобов’язання, без будь-яких домислів і упущень, то кредит абсолютно не страшний, тому що у сучасному світі є безліч способів допомоги з кредитуванням, як від самих банків, так і від сторонніх фірм. І це не рахуючи способів вирішення самих надзвичайних ситуацій, більшість з яких не становлять великої небезпеки. Навіть якщо раптом нічого не допомогло і кредит не вдається виплатити, і через надзвичайну ситуацію позбулися всього майна, то знову ж таки головна роль в самій людині і в її умінні не боятися, а долати труднощі. Такій людині не страшна втрата майна, поваги та іншого, тому що вона обов’язково доб’ється цього, прикладаючи всі зусилля для досягнення своєї мети.

Тому, взяти кредит — це для деяких людей ще одне життєве випробування, яке допомагає ставати краще, саморозвиватися. Якщо людина боїться, то це нормально, це означає, що їй є куди прагнути і чого досягати, як проявити себе. Щоб позбутися від страху, треба підійти до питання з іншого боку і раціонально все оцінити. Якщо навіть після цього страх не пропадає, то треба точно визначити причину страху, адже вона може бути абсолютно не пов’язана з кредитом, в такому випадку краще звернутися до фахівця. Будь-який страх має свідомі і несвідомі причини, виявлення та виправлення яких є сильною стороною людини, яка допомагає їй по життю. Подолання таких труднощів як кредит лише допомагає розвитку особистості.

Будь-який страх має причини. Уміння відстежувати і вирішувати їх, це і є сила волі. Розвиваючи силу волі, ви розвиваєте себе. Кредит це не страшно, страх кредиту це лише ще одне випробування на життєвому шляху, успішне подолання якого робить людину сильнішою.