Як отримати гарну засмагу без шкоди здоров’ю? Частина 6

Засмага є наслідком прийняття сонячних ванн для оздоровлення . Якщо ж все — таки інтерес полягає в засмазі, то тут головне не перестаратися.

zagarНадмірне захоплення засмагою може стати небезпечним для здоров’я. Звідки і з’явилося поняття шкода засмаги. Як правило, розгляд цього питання слід починати з індивідуальної схильності і наявності певних особливостей. Наприклад, відносними протипоказаннями до засмаги є велика кількість родимок на тілі, мастопатія у жінок. Справа в тому , що ультрафіолетове випромінювання активізує всі клітини нашого організму при певному зниженні імунітету. А це вже є фактором ризику для людей з якимись пухлинами.

Тривалий вплив сонячних променів на організм веде до зниження загального імунітету. Природно людям зі зниженим імунітетом, хворобами ендокринної системи, із хронічними захворюваннями слід обережно вдаватися до таких оздоровчих процедур. Тепер ви розумієте як з’являються хвороби серед літа або після відпустки.

Крім того впливає нехороша «медична спадковість, тип шкіри, спосіб життя, харчування, екологічна обстановка.

 
Окремо про старіння шкіри. Під впливом ультрафіолетових променів клітини шкіри пошкоджуються, чим провокується «викид» вільних радикалів.