Як отримати гарну засмагу без шкоди здоров’ю? Частина 4

Тип 1: «кельтський». Представники цього типу нечисленні, (всього близько 2 %), але саме їх особливості змушують говорити про них. Це люди, яких природа наділила дуже світлою шкірою, великою кількістю веснянок, блакитними або світло — сірими очима і поганою здатністю до засмаги. Їх шкіра червоніє і схильна до сонячних опіків.

beautiful_ tan4Для таких людей дуже важливо не перестаратися. Враховуючи , що засмага — це захисна реакція організму на ультрафіолет, то можна сказати, що цієї реакції у них практично немає. А тому, вибір, звичайно, за вами, але на вашому місці я б воліла пишатися своєю білою шкірою, ніж травмувати свою шкіру.

Тип 2: «світлошкірий європейський» — 78% усіх людських європейських індивідуумів. Це гарні світлі блондини і шатени з блакитними, зеленими, сірими очима, між іншим теж схильні до опіків.

Тип 3: «темношкірий європейський». Шкіра смугліша, ніж у другого типу, веснянок немає, волосся – від темного блондина до шатена. Очі світло – карі. Схильність до опіків невелика.

Тип 4: «середземноморський» — за статистикою 8% жителів Центральної Європи мають цей фототип шкіри. У них достатньо смаглявий відтінок шкіри, а так само темне волосся і очі. Засмага на їх тіло лягає швидко і при цьому довго тримається. Крім того, до сонячних опіків вони не схильні.

 

Про те, як використовувати ці знання ми поговоримо далі.