Як отримати гарну засмагу без шкоди здоров’ю? Частина 2

Що таке ультрафіолетові промені? Це електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі 100-380 нано метрів. І вони займають своє місце між видимим і рентгенівським випромінюваннями.

beautiful_ tan3

 

В свою чергу всі ультрафіолетові випромінювання поділяються на:

 

UVC — це короткохвильове випромінювання. Дуже активне і руйнівне по своїй природі. Мається на увазі його дія на живі організми. Довжина хвилі — 200-280 нано метрів. Нам було би погано, якщо б матінка – природа не подбала про нас і не помістила нас під ковпак озонового шару, який захищає нас від цього випромінювання. Але ми розумні люди і навчилися все-таки використовувати це випромінювання в бактерицидних ультрафіолетових лампах, від чого отримуємо неймовірну користь, захищаючись від шкідливих бактерій.

UVВ — це вже середньо хвильова енергія. Довжина хвилі — 280-315 нано метрів. Ці промені більш приємні для нас. В результаті їх дії в організмі утворюється вітамін D3. А вже роль цього вітаміну для нас безцінна. Він і рахіт лікує і зміцнює нашу імунну систему, що підвищує наші захисні сили і пригнічує ріст ракових клітин, а також допомагає нам боротися із стресовими ситуаціями, підвищуючи наш настрій і працездатність. Благотворно впливає на фосфорно – калієвий обмін, зміцнюючи кісточки і цим перешкоджає розвитку остеопорозу, але…