Як отримати гарну засмагу без шкоди здоров’ю? Частина 1

Частина 1: Ультрафіолетові промені

beautiful_ tan2Настало літо і багато відпочиваючих потягнулися в теплі краї за засмагою. Так – так, відпочиваючі, не дивуйтеся. Хто поїхав відпочивати , відпочивайте спокійно, бо сьогодні мова піде про тих , які їдуть на відпочинок, як на роботу, бо отримання красивої засмаги – це кропітка і наполеглива праця.

Якщо ти приїхав «з моря» і при цьому не покрився бронзовим відтінком, гріш тобі ціна і при цьому, як говориться «кури тебе засміють».

І навпаки, красива засмага є нашим надбанням, ознакою успішності та гарного відпочинку. Чомусь…

 
Що ж робити? Як відпочити і при цьому провести відпустку з розумом, тобто як правильно засмагнути?

Розумні відпочиваючі готуються до відпустки заздалегідь, адже красива засмага – штука вибаглива і потрібно знати деякі хитрощі для її отримання.

Що таке засмага? Це потемніння шкіри в результаті впливу на неї ультрафіолетових променів. Це є захисна реакція і не більше. При цьому в самому верхньому шарі шкіри – епідермісі, як раз в його нижніх шарах утворюється пігмент, який називається меланін. Перша хитрість — засмага поступово посилюється після повторних сонячних ванн помірної інтенсивності. І навпаки, тривале перебування під палючим сонцем призведе до опіків.