Як освіжити стосунки з чоловіком?

Якщо ваш чоловік давно перестав дарувати вам подарунки, а ви з сумом дивитеся на подруг, яким чоловіки дарують квіти, то можна трохи освіжити відносини. Для цього варто одягнути красиву білизну та запалити ароматичні свічки.
Kak osvezhit' otnoshenija v brake5

Цей підхід хоч і є досить старим, але не залишить чоловіка байдужим. Не варто думати, що в сім’ї не може бути романтичних відносин, навпаки, з чоловіком необхідно фліртувати. Якщо спробуєте згадати вашу поведінку на першому побаченні, то чоловік буде приємно здивований.

Влаштуйте вечір наодинці, де будинок призначений тільки для вас.

Освіжити відносини допоможе незвичайна поведінка. Будьте трохи іншою, ніж завжди. Спробуйте здивувати не тільки чоловіка, але і себе частими посмішками, поглядами і особливими темами для розмови.

Постарайтеся забути на час про буденний домашній побут. Постарайтеся влаштовувати якомога частіше інтимні моменти близькості, а для того, щоб ніхто крім вас не розумів заклик до усамітнення, придумайте спеціальний «кодовий вираз». Не забувайте писати один одному приємні повідомлення, які дозволять створити свій світ, до якого ніхто не може доторкнутися. Можна організувати спільну фотосесію, для чого буде привід зайвий раз побути разом.