Як освітлити волосся в домашніх умовах?

Світле волосся завжди було модним. Однак для того, щоб не виглядати дешевою блондинкою, потрібно постійно доглядати за волоссям, вчасно фарбувати коріння волосся. В іншому випадку шикарною блондинкою не вийти.

78816_mediumКрім того, не варто фарбувати волосся в домашніх умовах, так як ви отримаєте ненатуральний колір вашого волосся. Натуральність може забезпечити тільки майстер своєї справи.

Для того, щоб домогтися більш світлого відтінку, професіонали проводять ряд маніпуляцій. Волосся не тільки промивають спеціальними засобами, але і наносять цілющі речовини, так як будь-яке забарвлення, особливо у світлі тони, для волосся є стресом. Далі волосся попередньо освітлюють і тільки потім фарбують тим кольором, який більше буде вам підходити і не викликати сумнівів, що ви ненатуральна блондинка. Так, правильний вибір відтінку для дівчини зі смаглявою шкірою не підійде для представниць жіночої статі з темними очима.

 
Зараз менш модний метод фарбування волосся, який називається меліруванням. Однак багатьом дамам він подобатися, адже внаслідок такого фарбування волосся стає ілюзорно об’ємним. Таке поняття як «сонце у волоссі» набуває реальну форму, адже саме таке визначення і підходить до дівчат, які вирішили в такий спосіб офарбити своє волосся.

Найчастіше таку процедуру фарбування проводять в перукарнях, але можливо і вдома спробувати зробити мелірування. Для цього потрібно мати спеціальний набір, в який входять не тільки засіб для освітлення волосся, але і шапочка, рукавички та гачечок та щіточка. Після фарбування слід звернути увагу на колір брів. Вони не повинні кардинально відрізнятися, тому і їхній колір потрібно трохи змінити.

Платинові відтінки волосся дуже часто піддаються змінам. А саме волосся з часом набуває жовтий колір, що неприпустимо при створенні образу натуральної блондинки. Тому рекомендується доглядати за фарбованим волоссям тільки з допомогою спеціальних засобів, розроблених для такого догляду і живити їх вітаміни для волосся.

Як часто потрібно освітлювати волосся?

Що стосується частоти фарбування волосся в світлі тони, то бажано робити це якомога рідше. Структура волосся дуже тендітна, тому подібні фарбування можуть завдати шкоди вашому волоссю, воно стане сухим і млявим, йому буде потрібен додатковий догляд, такий як маски для сухого волосся і вітаміни. Що стосується хімічної завивки, то також слід рідше фарбувати волосся після неї у світлі тони.