Як організувати весілля восени?

Весілля восени — це завжди дуже гарно й мальовничо. М’яке осіннє сонечко, килим з різнокольорового листя, ні з чим незрівнянна краса природи. Все це отримують в подарунок молодята, які запланували своє торжество на цей час.

autumn-oranges-collageОсінь, безсумнівно, прекрасний час для проведення весільного торжества ще з давніх часів. Крім усього, восени закінчувався збір урожаю, що дозволяло зробити максимально багатий святковий стіл.

Звичайно один нюанс в проведення осіннього весілля, це мінлива осіння погода. У будь — який момент може різко зіпсуватися погода, похолодати і почне падати дощ. А може бути прекрасна погода, особливо у вересні. Тому дуже часто захід, причому не тільки виїзна реєстрація, але саме святкування проходить на свіжому повітрі. Найкраще прийти до компромісного рішення: процес церемонії, прогулянку і фотосесію провести на свіжому повітрі, а банкет в затишному ресторанчику.

Розглянемо кілька ключових моментів:

• Оформлення запрошень. Дуже ефектно і стильно буде оформити запрошення на осіннє весілля у формі листочка або дощової крапельки. Діапазон кольорів починається від золотистого, жовтого і коричневого до червоного або оранжевого. Так само потрібно пам’ятати про різні осінні символи, які можна використовувати для декорування запрошень;

• Оформлення кортежу. Зверніть увагу на вибір машин і створення весільного кортежу. Треба постаратися, щоб оформлення машин було витримано все в тому ж осінньому стилі. Чудово для цієї ролі підійде Тойота Камри. Колірна гамма: коричневі, жовті та помаранчеві кольори. В якості прикраси гармонійно виглядатимуть: вінки із золотистого листя, з гілок горобини або калини;

• Букет і аксесуари. Найкраще вибрати яскравий і ефектний образ, з використанням колосків, гілочок калини або соняшників. Або використовувати осінні квіти, які можна поєднувати з хмелем, фізалісом або навіть осіннім листям. Щоб пара, виглядала дуже органічно, буде добре, якщо в бутоньєрці будуть використані ті ж рослини і квіти, що і у букеті нареченої;

• Вибір нарядів для молодят. Вибираючи весільну сукню, варто звернути увагу на бежеві та кремові кольори. Наречений повинен бути одягнений в костюм з м’якої тканини теплих тонів.

• Оформлення приміщення. Для декору столів можна використовувати композиції з яблук, груш, виноградних грон і гарбузів. Можна використовувати колосся пшениці або сухоцвіти. Осіннє листя можна приклеїти до скатертин, стіни прикрасити тканиною із зображенням листопада.

Таке свято надовго залишиться в пам’яті гостей і молодят!