Як організувати весілля без алкоголю?

У нашій культурі алкоголь відіграє важливу роль. Ми використовуємо його, щоб відзначити пройдений іспит, просування по службі на роботі, шлюб або інші важливі моменти в житті. Ось чому перспектива безалкогольного весілля часто викликає страх і стрес серед запрошених гостей. Тому що, як отримати свого роду задоволення без традиційної горілки або вина? Як виявляється — можна!

hCh6dekWr28За традицією алкоголь на весіллі має велике значення. Він, як весільні бонбоньєрки, плаття нареченої і весільні обручки — важливий елемент. Важко посперечатися з нашими звичаями, яким часто приписують магічну силу. За традицією, алкоголь досі забезпечує довге і щасливе життя молодої сім’ї та їхніх майбутніх нащадків. Всі весільні пісні також вказують на той факт, нібито певний відсоток напою повинен забезпечити необхідний клімат на весіллі, щоб гості весело провели час.

На весілля без алкоголю зважуються, як правило, люди, які:

• не вживають алкоголь;

• у сім’ї мають проблеми з алкоголем;

• просто не люблять алкоголь;

• через релігійні погляди, не дозволяють собі його вживання.

Існує переконання, що весілля без алкоголю — це не найкраща ідея, тому що атмосфера може бути нудною і навіть сумною. Дотримуйтесь наших правилам, якщо ви хочете, щоб ваше весілля задовольнило всіх гостей, навіть без спиртного.

Якщо ви збираєтеся провести весілля без алкоголю, то не потрібно влаштовувати з цього велику таємницю. Ваші гості можуть відчути себе сильно розчарованими, коли замість шампанського отримають сік. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще відразу розповісти гостям про свої плани. Навіть якщо запрошуєте сім’ю і друзів, розкажіть про те, як буде виглядати застілля. Ви дасте їм можливість звикнути до цієї незвичайної думки і уникнути неприємних питань під час святкової події.

Відсутність алкоголю не обов’язково означає, що весілля буде нудним та нецікавим. Навпаки, замість бару з коктейлями, подумайте про фонтан з шоколаду. Це, безумовно, порадує гостей і прикрасить захід.

На весіллі, мабуть, найважливішим є музика, їжа і плаття нареченої. Для того, щоб гостям не було нудно обов’язково подумайте про музичний супровід. Подбайте також про гарного ді-джея або тамаду. Саме від них в значній мірі залежить, чи будуть гості сидіти за столом або танцювати до світанку.