Як організувати свято дитині 3-5 років?

З чим має асоціюватися слово «дитинство» у кожної дитини? Практично всі батьки прагнуть створити своїй дитині всі умови для того, щоб у неї було щасливе дитинство, наповнене яскравими позитивними емоціями. Але в процесі повсякденних турбот, ми часто забуваємо про актуальність простих дитячих радощів, таких як солодка вата, повітряні кульки і різні приємні дрібниці.

Happy_birthsday-1День народження дитини — це саме той день, коли ви можете відкласти всі повсякденні турботи і зануритися в чарівний світ дитинства разом зі своїм малюком. Насправді, дитині не потрібно великої кількості дорослих гостей. Щоб організувати свято, достатньо запросити кілька близьких друзів вашої дитини, замовити торт, надути кульки, включити музику і підготувати кілька цікавих ігор. В принципі, цього буде достатньо для того, щоб ваша дитина надовго запам’ятала своє свято. Варто відзначити, що дитяче свято — це не привід для застілля дорослих, тому всі свої сили слід спрямувати на організацію конкурсів, ігор для дітей.

Крім цього, вас може зацікавити аппарат сладкой ваты в аренду, який ви можете орендувати на сайті batut.com.ua швидко та вигідно!

Отже, давайте розглянемо найоригінальніші конкурси для малюків до п’яти років:

 

  • Повторюха. Мама, тато чи бабуся збирають навколо себе дітей і показують певні дії (це можуть бути стрибки, повороти, присідання або танці), а діти повинні повторити всі рухи за дорослими.
  • Гра з м’ячиком. Правила гри досить прості, необхідно з певної відстані потрапити м’ячиком в коробку. Чим більше учасників спробує це зробити, тим веселішою буде гра. Також, в залежності від здібностей дітей, можна розділити малюків на кілька команд.
  • Гонки на машинках. Малюків необхідно розділити на дві команди і влаштувати перегони машинок, попередньо підготувавши спеціальні костюми.

Слід зазначити, що діти до п’яти років не люблять сидіти за столом, тому, можна обійтися чаюванням зі смачним тортом. Після цього необхідно приступати до вищеперелічених конкурсів. Батькам іменинника необхідно також подбати про призи. Як правило, не всім дітям до п’яти років можна вживати солодке, тому, в якості призів, краще використовувати маленькі м’ячики, брелочки, книжечки. Але, важливо, щоб всі призи були однаковими.

Як бачите, не дивлячись на повсякденні турботи, подарувати своєму малюкові свято, про яке він буде з посмішкою згадувати вже у дорослому житті, — це цілком реально!