Як організувати перевезення піаніно для дитини

Promotion

Коли прийнято рішення віддати дитину до музичної школи, та обрано напрямок фортепіано, постає питання як організувати перевезення піаніно, та як обрати місце де його розташувати в кімнаті.

Перевезення піаніно починається з вибору музичного інструменту. Якшо довжина, здебільшого стандартизована, так само як і ширина (але існують і виключення), то висота може відрізнятися. Більшість перевізників маючи назву музичного інструменту, колір, та його висоту, можуть визначити вагу та скільки вантажників потрібно залучити.

Підготовка до перевезення піаніно починається до присутності вантажників перевізника. Перш за все потрібно звільнити всі проходи, коридори, сходи та міжповерхові майданчики по якім буде переміщуватись піаніно від сторонніх предметів та мотлоху які можуть завадити переміщення. Якщо на місці куди будуть привозити можна підготувати, то місце звідки будуть забирати не завжди можна підготувати. Тому варто оглянути, та попередити перевізника заздалегідь.

Далі прямує вибір перевізника та оформлення замовлення на перевезення піаніно. Перевізника варто вибирати або за порадою людей яким ви довіряєте, або за допомогою матеріалів які підтверджують досвід (відео з прикладами робіт) які розміщують на сайті.

 

Для того щоб оформити замовлення перевізнику потрібно надати інформацію, яка безпосередньо впливає на ціну:

 

  • Перевезення піаніно якої марки, моделі, кольору (іноді висота);
  • Наявність вантажного ліфта на адресах завантаження та розвантаження;
  • Поверх з якого потрібно спускати, та на який потрібно підняти;
  • Можливі складнощі (складні або не стандартні сходи, вузькі коридори, крутий поворот);
  • Адреса завантаження та розвантаження (відстань перевезення);
  • Дата та час на який планується перевезення піаніно.

Варто додатково замовити пакування, для додаткової безпеки музичного інструменту.

Саме перевезення піаніно виконується здебільшого за допомогою допоміжних засобів: такелажних ременів для підйому та спуску по сходах, спеціальна тачанка для переміщення по рівній поверхні.

Існують правила на перевезення піаніно, які професійний перевізник повинен виконувати, а замовник має право знати. Перед початком руху, потрібно перевірити кріплення частин знімних чистин фасаду, вони мають бути в закритому вигляді. Також варто вилучити всі сторонні предмети, зазвичай місткості з водою за панеллю під клавіатурою. Під час спуску та підйому задня стінка піаніно має бути повернута в бік в який виконується поворот на міжповерхових майданчиках (зазвичай задня стінка повернута до поручнів). У вантажному відсіку варто вантаж зафіксувати за допомогою ременів.

Вибір місця в кімнаті де буде розташовано музичний інструмент має кілька правил:

 

  • Піаніно не повинно знаходитися поруч з опалювальними засобами (батарея, камін тощо);
  • Світло не повинно литися в обличчя музиканту, краще в спину, щоб освітлювало ноти;
  • Музичний інструмент не повинен стояти поруч з місцями підвищеної вологи (стін, на яких збирається конденсат тощо).

Інформація з сайту Груз-Ок