Як організувати дитячі свята?

Для будь-якої мами питання організації дитячих свят є актуальною темою. Якщо дорослі можуть розважити себе самостійно за келихом вина або світськими бесідами, з дітьми все набагато складніше – необхідно продумати всі деталі, починаючи від дитячого меню і закінчуючи іграми та конкурсами. Організувати будь-яке дитяче свято швидко і без нервів можна, дотримуючись нехитрих правил.

7(4)Складання меню на свято

Вибираючи страви до дитячого свята, пам’ятайте про те, що дитячий шлунково-кишковий тракт не здатний працювати так, як дорослий. У тому випадку, якщо переважна більшість дітей дошкільного віку, то від копченостей, фритюру, жирної і гострої їжі краще відмовитися. Замість цього краще подати на стіл свіжі фрукти, м’ясо відварне, нежирну шинку і сир. Особливу увагу при подачі страв слід приділити їх оформленню – маленькі дітки будуть більш охоче їсти зроблені вручну восьминіжки, ніж звичайні сосики, тому включаємо свою фантазію на максимум і ліпимо з продуктів машинки, звірят і т. д. – словом, все, що здатне привести дітей у захват.

Вибір тематики свята

Як вже було сказано вище, просто зібрати дітей за столом і влаштувати бесіди не вдасться. Для того, щоб схилити дітей до спільної грі та розваг, використовуйте тематичні вечірки, з цим може справитися розважальний центр для дітей. Можна організувати свято з участю мультяшних героїв або можна спробувати поєднати приємне з корисним і влаштувати свято в стилі якої-небудь країни, наприклад, Японії. По-перше, з’явиться шанс познайомити малюків з культурою інших народів, а по-друге, ви зможете проявити свої творчі здібності, придумуючи костюм для свята.

Залучення помічників

Якщо намічається грандіозне дитяче свято, яке ви наважилися приймати у себе вдома – не намагайтеся зробити все самостійно. Як мінімум, це загрожує тим, що до кінця приготувань ви будете втомлена і виснажена – що негативно позначиться на вашому іміджі домогосподарки. Як максимум – ви просто фізично не встигнете все підготувати, і свято опиниться під загрозою зриву. Не соромтеся просити допомоги! Активно залучайте чоловіка, старших дітей (якщо є), подружок, а також матусь запрошених дітей. Спільна підготовка не тільки піде на користь свята, але і допоможе вам завести нових друзів і знайомих!