Як організувати День народження для дитини?

Організація Дня народження дитини вимагає трохи більше підготовки, ніж звичайний «дорослий» вечір. День народження для своєї дитини ви повинні ретельно планувати. Через вік гостей, організаційні питання необхідно правильно адаптувати. Незалежно від віку, основа гарного свята: гарне місце, доброзичливі гості, смачна їжа і розваги. 

IMG_fa2b7c8ee4c0Залежно від віку і статі дитини потрібно сконцентруватися на виборі правильного місця для проведення свята. Маленька дитина відчуває себе краще у своєму власному будинку, так що відзначення події серед близьких є найкращим рішенням. Для дітей старшого віку відкривається більше можливостей. Можна скористатися послугами компаній з організації дитячих свят. Також непоганий варіант — організація свята у власному саду.

На самому початку ви повинні подумати про кількість людей, які хочуть прийти до дитини на День народження. Чим менша дитина, тим краще запросити менше людей, щоб не робити занадто багато галасу. Якщо ваша дитина вже має своїх дошкільних або шкільних друзів — ви повинні прийняти їх до уваги в першу чергу. Звичайно, це подія дитини, і вона буде хотіти провести день зі своїми друзями. Запрошення потрібно готувати заздалегідь, і добре залучити дитину до підготовки таких запрошень. Якщо діти маленькі, запрошення можна віддавати їх батькам.

Діти не люблять сидіти за столом, тому що більшу частину часу на цьому заході будуть витрачати на розваги. З цієї причини варто приготувати швидкі закуски — солодкі і солоні. Цікаві бутерброди, печиво, хлібці, попкорн, цукерки, желе, фрукти і напої — це достатнє меню. Переконайтеся, щоб їжа була барвистою і красиво представлена на дитячому посуді. Посуд бажано використовувати одноразовий

Хоча діти можуть самі придумати собі забави, проте ви повинні запропонувати їм деякі ідеї для ігор. З урахуванням умов, які ви маєте, можна придумати конкурси. Якщо ви організовуєте вечірку в саду, на дерева можна повісити кулі, заповнені цукерками. Таким чином, діти будуть зацікавлені в тому, щоб потрапити в необхідну кульку. На захід також можна запросити клоуна або фокусника.