Як оформити кімнату для дитини?

І хлопцям, і дівчатам у наш час дуже пощастило, адже майже з самого раннього дитинства у них є своя кімната. Власний шматочок світу, де завжди відбуваються найбільш значні і важливі для дітей події. Тому, дизайн дитячої кімнати потрібно зробити таким, щоб дитині було комфортно і приємно в ній перебувати.

При поділі кімнати на зони, важливо враховувати вік дитини. У дитячій кімнаті можуть бути такі зони, як зона для ігор, сну, навчання, місце під зберігання речей. Якщо в сім’ї більше однієї дитини, то варто розглянути варіант організації дитячої спальні на двох, але в такому випадку потрібно буде враховувати різні додаткові нюанси.

malenka-dityacha-kimnata-dlya-dvoh-ditey-16

Розмір кімнати грає важливу роль. Але, не дивлячись на це, навіть маленьку кімнатку можна вдало і красиво оформити. Не варто забувати і про правильне планування інтер’єру, яке дозволить заощадити кошти на майбутньому переплануванні і перестановці.

Природно, обов’язковими меблевими атрибутами дитячої кімнати є ліжко, стіл і стілець, шафа і навісні полиці. Не варто надмірно захаращувати кімнату меблями. У процесі дорослішання дитини кімната зажадає часткової, а то і повної зміни дизайну.

У разі, коли для дитини неможливо виділити окрему кімнату, слід організувати дитячий куточок у загальній кімнаті. Такий варіант, звичайно, підходить для дітей у молодшому дошкільному віці.

При оформленні кімнати для дитини, яка же ходить в школу, слід враховувати той фактор, що тепер у неї мало часу для ігор (а, відповідно, і мала потребу у великому ігровому просторі), а велика частина часу йде на навчання. У кімнаті обов’язковим є наявність робочого столу, організація достатнього освітлення над робочим місцем.

Головним показником вдало спроектованої і організованою кімнати є те, наскільки вашому чаду подобається проводити там час.