Як оформити фотоальбом малюка?

Народження малюка в сім’ї — це величезна радість. Вперше взяти на руки дитину, відчути себе батьками — неповторне щастя, гордість за себе. Ось вій, ваш маленький скарб, що є вашим продовженням! Для перетворення зовсім безпорадного новонародженого малюка в самостійну людину особливо важливий перший рік її життя. В цей період все у малюка відбувається вперше в житті, одні досягнення швидко змінюються іншими.

Ось малюк перший раз зміг самостійно тримати голівку. А ось він уже сидить без сторонньої допомоги. Пройде зовсім небагато часу, і ваш карапуз зробить свій перший в житті крок. Відобразити кожен важливий момент можна за допомогою фотографій. А щоб фото надовго збереглися, і їх змогла подивитися в майбутньому вже ваша доросла дитина, необхідний хороший дитячий фотоальбом.

Як цікаво заповнити дитячий альбом?

Вся історія малюка в перший рік його життя набуде явні обриси при перегляді першого фотоальбому, заповненого знімками в хронологічному порядку. Почати можна з фото ультразвукового дослідження. Далі — перший знімок після появи на світ, фото, зроблені під час виписки з пологового будинку, першого купання у власній ванні й так далі. До речі, дитячі альбоми для новонароджених купити ви можете просто зараз за доступними цінами.

В майбутньому вашій дитині буде цікаво дивитися, як вона росла, згадати колискову, першу прочитану мамою книжечку, яке було перше вимовлене слово. А ось перша посмішка малюка, вперше зроблений самостійно крок, вимазане кашею обличчя після спроби почати їсти самостійно.

Час не просто летить, а мчить з величезною швидкістю. Не встигнете озирнутися — ваш малюк вже йде в дитсадок, а там не за горами й школа. Перегортаючи сторінки першого фотоальбому багато років по тому, можна повернутися хоч на мить в неповторний світ дитинства, зупинити час.

Що ж можна зберегти в дитячому фотоальбомі?

Крім фотознімків, тут можна зберігати й інші предмети, пов’язані з народженням і початком «життєвого шляху»:

 

  • бирочку, на якій написана стать, зріст і вага новонародженого, час його появи на світ;
  • маленький конвертик з пасмом волосся малюка;
  • контури ручки і ніжки;
  • записи дат перших досягнень.

Це може бути число, день тижня, коли дитина вперше посміхнулася, без сторонньої допомоги повернулася на бочок, а потім і животик, змогла самостійно тримати голівку. Тут же можна написати, коли малюк почав «агукати», сам сів, поповз, вимовив перше слово. Можна також зафіксувати, який у нього був колір очей і волосся при народженні.

Заповнення дитячого альбому

Початкові сторінки можуть бути відведені під фото батьків малюка, генеалогічне древо (мама, тато, бабусі-дідусі й навіть прабабусі та прадідусі). Далі — дата отримання інформації про появу дитинки, знімок з УЗД, фотографія мами в цікавому положенні. Доречним буде текст з описом емоцій, пов’язаних з очікуванням появи малюка на світ. Далі можна розмістити:

 

  • перше фото малюка після народження;
  • знімки зустрічі рідними під час виписки з пологового будинку, моменту передачі новонародженого акушеркою татові,
  • схвильованих бабусь і дідусів з онуком чи онукою на руках;
  • фотографії, зроблені під час проведення церемонії хрещення.

Також можна написати значення імені дитини, чому її назвали саме так. Незайвими будуть фотографії хресного і хресної із зазначенням їхніх імен. Оригінальним буде запис тексту улюбленої маминої колискової. Далі будуть йти фото досягнень дитини з дотриманням хронології подій.