Як одягнутися правильно в стилі бохо?

Стилем бохо називається такий стилістичний модний напрямок, який з’явився в свій час в якості відповіді, відомому в ті часи, гламуру.

stil-boho15Вперше з’явився такий стилістичний модний напрям ще у дев’яностих роках, проте відразу ж у нього з’явилися свої шанувальниці, які дотримуються такого стилю і по цей день.

Відразу ж хотілося б зазначити, що такий стилістичний незвичайний напрямок підходить не всім, а переважно тим, хто володіє тонким смаком і відчуває цей стиль. Якщо цей стиль не відчувати, то можна просто заповнити свій модний гардероб позбавленими смаку строкатими речами, які зовсім не будуть поєднуватися один з одним.

Особливості стилю бохо

Отже, даний стилістичний, дуже незвичайний напрям має свої особливості, які в обов’язковому порядку слід враховувати при складанні гардероба. Стиль бохо являє собою справжній мікс з великою кількістю предметів гардероба, узятих з інших стилістичних напрямків. Так у цьому стилі можна побачити елементи одягу, що відносяться до гламуру, хіпі, богемного стилю. Крім цього, в бохо бачити можна також готику, мілітарі, циганський стиль гранж і, обов’язково, етніку.

Особливість стилю бохо полягає в гармонійному поєднанні в єдиний образ тих речей, які на перший погляд можуть здатися несумісними. Це може бути якесь поєднання ніжної і гламурної сукні з грубуватими черевиками в стилі мілітарі, а також мікс з готичного взуття та мереживнлї багатошарової спідниці в підлогу.

Основне завдання жінки, яка хотіла би одягатися в стилі бохо, полягає у створенні затишного, обов’язкового гармонійного, комфортного образу, який дозволить виділитися з натовпу в хорошому сенсі, але не буде дратувати.

До речі, тим, хто вже починає підшукувати речі в стилі бохо слід знати про те, що існують певні правила, які необхідно буде врахувати. Так, всі речі в такому стилістичному напрямку обов’язково мають бути виготовлені з натуральних матеріалів, крім цього, в гардеробі обов’язково повинні бути присутні дорогі предмети, такі як взуття, сумки та інші аксесуари.

Слід зазначити, що стиль бохо не є модним напрямком, а справжньою філософією життя, тому вибирати слід не які-небудь новинки, за якими полюють всі, а лише ті речі, в яких буде найкомфортніше.